display result search
منو
جنایت خفته

جنایت خفته

  • 10 قطعه
  • 172 دقیقه مدت کتاب
  • 4178 دریافت شده
آمیاس کِلارک که نقاش معروفی بود، سالها قبل، با خوردن نوشابه ی سمی جان سپرد. همسرش (کارولین) را به جرم قتل او دستگیر کردند و به زندان انداختند....

... او نیز یک سال بعد درگذشت و پیش از مرگ، نامه‌ ای درباره ی بی گناهی خود نوشت که سالها بعد این نامه به دست دخترش کارِلا افتاد. کارلا نیز از پوآرو خواست تا در این باره تحقیق کند و بگوید آیا مادرش بی گناه است یا نه.
پوآرو کم‌کم فهمید که کارولین شوهرش را درک نمی کرده و آمیاس قصد داشته تا با الیزا ازدواج کند. یک روز بطری سم شوکران در آزمایشگاه مِرِدیت، همسایه ی کرال، به طور ناگهانی خالی می شود. شواهد نشان می داد که کارولین آن سم را در نوشابه ی شوهرش ریخته است. پوآرو در ادامه ی تحقیقات از آنها خواست تا در موقعیت بهتری، همه ماجرا را برایشان توضیح دهد.
پوآرو آنها را در خانه ی مردیت جمع کرد و یافته‌های خود را برای آنها توضیح داد. آنگاه از آنجلا، خواهر کارولین، خواست تا نامه ای را که کارولین برای او نوشته بود، نشان دهد.

*شنوندگان گرامی، به سبب دسترسی نداشتن به فصل ششم از این کتاب شنیدنی، از شما دعوت می کنیم تا خلاصه ای از آن را در ابتدای فصل هفتم بشنوید.

از ایرانصدا بشنوید

اثبات بی گناهی در مورد کسی که او را به جرم قتل دستگیر کرده اند، بسیار سخت است. در این ماجرای شنیدنی آگاتا کریستی این بار زندگی زنی را به تصویر کشیده است که حتی بعد از مرگش در تلاش است تا به دیگران اثبات کند که قتل شوهرش کار او نبوده است. اما آیا به واقع او آمیاس را به قتل رسانده است ؟ برای دانستن ادامه ی ماجرا از شما دعوت می کنم این کتاب را بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا