display result search
منو
جنایت خفته

جنایت خفته

  • 10 قطعه
  • 187 دقیقه مدت کتاب
  • 2205 دریافت شده
آمیاس کِلارک که نقاش معروفی بود، سال‌ها قبل، با خوردن نوشابه‌ی سمی جان سپرد. همسرش کارولین را به جرم قتل او دستگیر کردند و به زندان انداختند....

... او نیز یک سال بعد درگذشت و به هنگام مرگ نامه‌ای درباره‌ی بی‌گناهی خود نوشت که سال‌ها بعد این نامه به دست دخترش، کارِلا، افتاد. او نیز از پوآرو خواست تا در این‌ باره تحقیق کند و بگوید آیا مادرش بی گناه است یا نه.
پوآرو کم‌کم فهمید که کارولین شوهرش را درک نمی‌کرده و آمیاس قصد داشته تا با الیزا ازدواج کند. یک روز بعد بطری سم شوکران در آزمایشگاه مِرِدیت، همسایه‌ی کرال، به طور ناگهانی خالی می‌شود. شواهد نشان می داد که کارولین آن سم را در نوشابه‌ی شوهرش ریخته است.
پوآرو در ادامه‌ی تحقیقات از آنها خواست تا در موقعیت مناسب‌تری ماجرا را برایشان توضیح دهد....

مختصری درباره نویسنده :
آگاتا کریستی، (زاده 15 سپتامبر 1890 - درگذشته 12 ژانویه 1976) نویسنده انگلیسی داستان‌های جنایی و ادبیات کارآگاهی بود. کریستی، اولین نویسنده‌ای است که کتاب‌هایش بیشترین ترجمه را به زبان‌های گوناگون داشته‌ است. پس از وی ژول ورن و سپس شکسپیر قرار دارند. آگاتا کریستی در 12 ژانویه 1976 در 85 سالگی به مرگ طبیعی درگذشت.

*
کتاب:
Sleeping Murder(1976)
سریال:
Miss Marple: Sleeping Murder(1987)

از ایرانصدا بشنوید

اثبات بی گناهی کسی که او را به جرم قتل دستگیر کرده‌اند، بسیار سخت است. آگاتا کریستی، در این ماجرای شنیدنی، زندگی زنی را به تصویر کشیده است که حتی بعد از مرگش در تلاش است تا به دیگران اثبات کند قتل شوهرش کار او نبوده است؛ اما آیا به واقع او آمیاس را به قتل رسانده است؟ برای دانستن ادامه‌ی ماجرا از شما دعوت می‌کنم این کتاب را بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • لذت بردم
  • صدا سازی توسط آقای شهرستانی واقعا خوب نیست
  • این دقیقا کتاب تصویر تلخ یک نقاشع . خورد توی ذوقم ‌ البته جای کارا گاه ها عوض شده و صدای اقای شهرستانی رو نمیشه مقایسه کرد ❤
  • این کار تکراریه و همان تصویر تلخ یک نقاش هست .
  • این کار عالیه و ارزش شنیدن داره

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا