منو
چیستا

چیستا

  • 6 قطعه
  • 84 دقیقه مدت کتاب
  • 857 دریافت شده
زنی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده تا شاید از دست سرنوشت فرار کند .

"چیستا" که در دوران جنگ پس از تحمل مشقت های بسیار و جدایی از همسر سابقش خلبان "مهرداد عبدحق" به آمریکا مهاجرت کرده است. حالا سال ها از مهاجرت او به اتفاق پدر و پسرش گذشته است .

نادر برهانی مرند نمایش نامه نویس که سرگذشت چیستا را از زبان دوستش شنیده ، تصمیم می گیرد که براساس زندگی چیستا نمایش نامه ای بنویسد. او برای مستند تر بودن داستانش با چیستا در آمریکا مرتبط می شود تا هر چه بیشتر راجع به جزئیات زندگی چیستا بنویسد و نتیجه آن این داستان شنیدنی ست .
برهانی به رازهایی از زندگی چیستا نور پاشیده که خود چیستا ترجیح می داده همچنان راز بمانند.

دریاره ی نویسنده:
نادر برهانی‌مرند نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتردر سال 1349 متولد شده است ، وی دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش ادبیات نمایشی می باشد و کارشناسی ارشد خود را نیز در رشته نمایش با گرایش بازیگری و کارگردانی از دانشکده سینما و تئاتر دانشکده هنر دریافت نموده‌است.نادر برهانی به عنوان نمایشنامه نویس سیزده عنوان نمایشنامه را نوشته و در مقام کارگردان هم بیش 20 نمایش را کارگردانی کرده است و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف برای نویسندگی و بازیگری دریاقت کرده است.

یادآوری: کناب گویایی که پیش رو دارید در واقع یک نمایشنامه می باشد که برای اجرای صحنه تنظیم شده است و توسط خود نویسنده اثر خوانش می شود.

از ایرانصدا بشنوید

برداشتی از یک داستان واقعی ..... هرکس رازی دارد که شاید برای چند سال بتواند آنها را پنهان کند ، اما روزمی آید که باید شجاعت روبرو شدن با این راز ها را داشته باشد."چیستا" هم رازهایی دارد و برای مخفی کردن آنها حاضر است همه چیز را فدای آن کند اما سرنوشت چیز دیگری برای او رقم زده....اگر می خواهید از پایان کار چیستا آگاه شوید شما را به شنیدن این کتاب گویا دعوت می کنم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا