display result search
منو
چراگاه‌های آسمان

چراگاه‌های آسمان

  • 7 قطعه
  • 127 دقیقه مدت کتاب
  • 1844 دریافت شده
نویسنده: جان اشتاین بک
کارگردان: اکبر زنجان پور
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
«فرانک لینک گومز» و خدمتکار پیرش (پانشو) وارد دهکده‌ای به نام چراگاه‌های آسمان می‌شوند. در آستانه ورود در بین بوته‌ها چشمشان به نوزاد عجیبی می‌افتد. به دلیل قیافه عجیب کودک، پانشو اعتقاد دارد اون فرزند شیطان است....

چراگاه‌های آسمان داستان نوزاد عجیبی را حکایت می‌کند که قیافه‌ای شبیه به وزغ دارد و بسیار وحشتناک و زشت است. فرانک سرپرستی این بچه عجیب را قبول می‌‎کند؛ با اینکه خدمتکارش، پانشو، اعتقاد دارد که او بچه انسان نیست و از اجنه است.
سال‌ها بعد از این ماجرا، منشی هیئت مدیره مدرسه تصادفا او را کنار باغ فرانک می‌بیند و متوجه می‌شود که او فرزند فرانک است و به جای آنکه او الان در مدرسه باشد، در باغ مشغول کار کردن است. او از این اتفاق ناراحت می‌شود و به فرانک هشدار می‌دهد که اگر این پسربچه به مدرسه نیاید، دست به اقدام قانونی خواهد زد؛ اما فرانک اعتقاد دارد آمدن او به مدرسه دردسرساز خواهد بود.


*کتاب:
The Grapes of Wrath (1939)

فیلم:
The Grapes of Wrath (1940)

از ایرانصدا بشنوید

شاید همه‌ی ما به موجوداتی با نام‌ها و توانایی‌های مختلف فکر کرده باشیم؛ موجوداتی که رفتارهای شبیه به هم دارند. موجودات پلیدی که خویی نیمه‌انسانی و نیمه‌حیوانی دارند و به دشمنی با انسان قسم خورده‌اند. پیشنهاد می‌کنیم اگر به چنین موجودات عجیبی فکر کرده‌اید، این داستان را بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا