display result search
منو
دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد

دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد

  • 14 قطعه
  • 202 دقیقه مدت کتاب
  • 13826 دریافت شده
این کتاب، مجموعه‌ی چند داستان کوتاه است که درونمایه‌ی تمام آنها، عشق است و انتظار. در این داستان‌ها، آدم‌ها برای تنوع در زندگی، شناخت خود و فرار از ملال، دنبال عشق هستند که گاهی درد و تنهایی مضاعف را برایشان به ارمغان می‌آورد.

کتاب «دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد» نوشته‌ی آنا گاوالدا، مانند اکثر داستان‌های او رگه‌هایی عاشقانه دارد و تاکید نوشته‌های گاوالدا، بر نیازهای عاطفی و خلاءهای عاطفی انسان معاصر است.
کتاب «دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد» از دوازده داستان کوتاه تشکیل شده است. داستان‌هایی که ساده و روان نوشته شده و برای هر مخاطبی قابل درک است. این کتاب بلافاصله پس از انتشار به موفقیت بزرگی در دنیای ادبیات دست یافت. داستان‌های آن خارق‌العاده، گزنده، غم‌انگیز، جذاب و تا اندازه‌ای غیر معمول هستند.

در هر داستان از این کتاب، عشق همچون زندگی، موضوعی اساسی محسوب می‌شود. عشقی که هم دل‌انگیز و اسرارآمیز است و هم دردآور و صدمه‌زننده. این کتاب در سال نخست انتشار، صد هزار نسخه در فرانسه فروش د‌اشته، تاکنون به 20 زبان ترجمه شده و در فرانسه و بلژیک چند جایزه‌ی معتبر را به خود اختصاص داده است.

*« دوست داشتم کسی جایی منتظرم باشد»، به زبان فرانسه نوشته شده و در سال 1999 منتشر شده است ، همچنین اولین کتاب است که توسط آنا گاوالدا منتشر شد که هم با تحسین منتقدان و هم با موفقیت تجاری روبرو شد. این کتاب، به فروش بیش از سه چهارم از یک میلیون در نسخه فرانسه رسید و توانست، برنده جایزه بزرگ سال 2000 RTL-Lire شود.

*این رمان در ایران با ترجمه: الهام دارچینیان، و به همت نشر قطره، به بازار آمد.

از ایرانصدا بشنوید

اما عشق؛ چه موضوعی جدی برای شما باشد، یا بی اهمیت، از آن گریزی ندارید. در دنیایی زندگی می کنیم که به مدد ارتباطات عشق هم سهل است و هم ممتنع. عشق از دوره کبوتر نامه بر به عصر پیامک رسیده و به همین مقدار که سهل به دست می آید سهل هم از دست می رود. این مجموعه داستان کندو کاوی ست در عشق.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا