display result search
منو
کمک به کودک برای مطالعه و یادگیری ریاضی

کمک به کودک برای مطالعه و یادگیری ریاضی

  • 5 قطعه
  • 71 دقیقه مدت کتاب
  • 1647 دریافت شده
ریاضی همیشه همراه ماست. در دنیای پیشرفته‌ی امروزی، هرکس برای رسیدن به موفقیت به یک پایه‌ی قوی در ریاضی نیاز دارد. با مطالعه‌ی این کتاب، راه‌هایی برای کمک به کودکان در یادگیری ریاضی می‌آموزیم.

اگر به دنبال فرصتی برای انجام فعالیت‌های ریاضی همراه با تفریح و لذت، با فرزند خود هستید، یا اگر به دنبال راهنمایی‌های مفیدی می‌گردید تا به یک دانش‌آموز بی‌علاقه و بی‌انگیزه به ریاضی کمک کنید، فعالیت‌های این کتاب می‌تواند به شما کمک کند. با به کار بستن این فعالیت‌ها، می‌توانید علاقه‌ی مؤثر به ریاضیات، درک مفید بودن این علم و نگرش مثبت درباره‌ی مطالعه‌ی ریاضی را در فرزندتان به وجود آورید.

*کمک به کودک برای مطالعه و یادگیری ریاضی (از مجموعه «والدین چه کنند؟»)،در چاپ اول سال 1394 توسط انتشارات ما و شما و با ترجمه فاطمه سادات موسوی به بازار آمد.

از ایرانصدا بشنوید

گاهی اوقات، کودکان نمی‌توانند درک کنند که دانستن ریاضی چقدر برایشان مفید است. اما والدین می‌توانند به آنها کمک کنند. این کتاب، حاوی راهکارهایی برای همراهی و کمک به کودکان در یادگیری درس ریاضی به‌وسیله‌ی بازی و سرگرمی و راه‌های متنوع دیگر است. شنیدن این کتاب را به همه‌ی والدین پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا