display result search
منو
نکات اساسی در تشویق و تقویت یادگیری

نکات اساسی در تشویق و تقویت یادگیری

 • 5 قطعه
 • 74 دقیقه مدت کتاب
 • 1757 دریافت شده
روی سخن این کتاب، والدین و آموزگاران اند تا به کمک آن بتوانند یادگیری درس‌های گوناگون را در فرزندان خود تقویت کنند. در این کتاب نکته‌های اساسی برای تقویت یادگیری کودکان و نوجوانان بیان شده است.

تحقیقات نشان می‌دهد که محیط خانه، قدرتمندترین عامل در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان است. خانه، اولین کلاس درس و والدین، اولین معلمان هستند.
اما وقتی بچه‌ها وارد دنیای درس و مدرسه می‌شوند، والدین حس می‌کنند که در روند یادگیری و علم‌آموزی فرزندشان جایی ندارند. آنها از صمیم قلب مایل‌اند تا فرزند خود را برای عملکرد هرچه بهتر در تحصیل کمک کنند، اما بیشتر اوقات نمی‌داننند برای تحقق این خواسته‌ی قلبی چه کاری می‌توانند انجام دهند. این کتاب، حاوی نکته‌هایی برای والدین است تا بتوانند مهارت‌های یادگیری فرزندانشان را تقویت کنند.
کتاب از دو بخش تشکیل شده است که بخش اول درباره‌ی یادگیری هر درس به‌طور جداگانه است و بخش دوم به انواع یادگیرنده‌های دیداری، حرکتی و شنیداری اختصاص دارد.

*نکات اساسی در تشویق و تقویت یادگیری (از مجموعه «والدین چه کنند؟»)،در چاپ اول سال 1394 توسط انتشارات ما و شما و با ترجمه فاطمه سادات موسوی به بازار آمد.

از ایرانصدا بشنوید

مطالعات انجام شده ثابت کرده وقتی بچه‌ها والدین خود را درگیر فعالیت‌های تحصیلی خود می‌بینند، بهتر می‌توانند چالش‌هایی را که در مدرسه پیش رویشان است، مدیریت کنند. وقتی شما برای یادگیریِ هرچه بهتر و پیشرفت درسی فرزند خود در مدرسه، وقت و انرژی صرف می‌کنید، او تمایل بیشتری برای یادگیری پیدا می‌کند. شنیدن این کتاب، والدین را برای رسیدن به این هدف یاری می‌کند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

 • چرا گزينه اي وجود ندارد تا مطلب را با دوستانمان به اشتراک بگذاريم ؟
  دوست عزیز در نسخه ی جدید اپلیکیشن ایران صدا ،که در چند روز آینده به راحتی در اختیار شما و سایر شنوندگان قرار خواهد گرفت،با ایجاد تغییرات خوبی همراه خواهد بود که یکی از آنها امکان درخواستی شما و شنوندگان بسیاری است.
 • چرا گزینه ای وجود ندارد تا مطلب را با دوستانمان به اشتراک بگذاریم ؟
 • چراذخيره نمي شه
  با سلام و احترام لطفا مشکل فنی خود را از صفحه ی اپلیکیشن و در. قسمت ارتباط با ما با همکاران پشتیبان فنی در میان بگذارید
 • چرا ذخیره نمی شه

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا