منو
ایجاد انگیزه و اشتیاق

ایجاد انگیزه و اشتیاق

  • 5 قطعه
  • 99 دقیقه مدت کتاب
  • 10129 دریافت شده
این کتاب آموزشی، با بیانی ساده، روش‌های جالبی برای تربیت فرزند به والدین ارائه می‌کند؛ روش‌هایی خلاقانه و هوشمند که اشتیاق کودکان را به کسب موفقیت در مسیر زندگی برمی‌انگیزد.


والدینی که از آموختن چیزهای تازه به شور و شوق می‌آیند، فرزندانی باانگیزه و باهیجان خواهند داشت. در این کتاب، به والدین روش‌هایی توصیه می‌شود تا بتوانند فرزندانی موفق‌تر تربیت کنند.
دیدن چیزهایی که با درک آنها حس غرور فرزند حتی در شکست و ناکامی، تقویت می‌شود.
آموزش نگرش «من می‌توانم» به کودکان و به‌وجود آوردن هدف در زندگی فرزندان از جمله درس‌هایی است که در این کتاب به والدین داده می‌شود.
نویسنده در این کتاب، روش‌هایی را آموزش می‌دهد که همگی، کاربردی و جالب‌اند و به کودکان انگیزه و اشتیاق برای زندگی بهتر می‌دهند.

*ایجاد انگیزه و اشتیاق (از مجموعه «والدین چه کنند؟»)،در چاپ اول سال 1394 توسط انتشارات ما و شما و با ترجمه فاطمه سادات موسوی به بازار آمد.

از ایرانصدا بشنوید

در مسیر تربیت فرزندان، بزرگ‌ترین هدف هر والد موفقیت و کامیابی کودکان است. اگر می‌خواهید فرزندانی باانگیزه داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم این کتاب را گوش کنید و روش‌های ساده‌ی آن‌ را در آموزش کودک به کار ببرید. این کتاب، با روش‌هایی کاربردی، قدم به قدم، والدین را هدایت می‌کند تا فرزندانی باانگیزه و موفق تربیت کنند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • کتاب خیلی خوبی بود اما راوی سریع میخوند
  • ممنون خیلی خوب بود کاش کتابها از این زمینه بیشتر بشن و یک بخش روانشناسی کلا اضافه بشه
  • بسیار عالی .خیلی آگاه شدم و استفاده کردم.با اینکه هنوز مجرد هستم و فرزندی ندارم ولی به اطلاعاتم در زمینه آموزش و پرورش بچه ها افزوده شد.خیلی خیلی ممنونم از عوامل این کتاب و همچنین برنامه بسیار خوب کتاب گویا.خداقوت دوستان عزیز
  • حرف زدن و اوامر دادن و نصیحت کردن آسان است. اگر نویسنده توانست دو مورد را بصورت پیوسته اجرا کند ، بیایید و با افتخار اعلام کند سعدیا شیراز و آب و نان مفت .....
  • بسیار سپاسگزارم از اینکه کتابهای آموزشی و روانشناسی را هم به کتابهای خوبتان اضافه کردید🙏🙏

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا