display result search
منو
چگونه احترام، ادب و حرمت گذاشتن را به کودکان بیاموزیم؟

چگونه احترام، ادب و حرمت گذاشتن را به کودکان بیاموزیم؟

  • 5 قطعه
  • 87 دقیقه مدت کتاب
  • 4580 دریافت شده
آموزش احترام و ادب به کودکان، کاری پرچالش و در عین حال، باارزش و پرفایده است. در این کتاب شیوه‌هایی تربیتی درباره کودکان وجود دارد که تأثیر مثبتی در پرورش آنها دارد.

وقتی از معلمان پرسیده می‌شود: مهم‌ترین چیزی که بچه‌ها باید از پدر و مادرشان بیاموزند چیست، بیش‌تر اوقات به یک جواب مشابه می‌رسیم: احترام.
اگر بچه‌ها به مسئولان، هم‌سن و سالان، داشته‌های‌شان و درنهایت خودشان احترام نگذارند، رسیدن به موفقیت امری غیرممکن خواهد بود.
بهترین راه آموزش احترام به بچه‌ها، نشان دادن رفتار احترام‌آمیز به آنهاست. بچه‌ها احترام را یاد می‌گیرند، اگر والدین همواره در زندگی خود این قانون طلایی را رعایت کنند: «با دیگران همان‌طور رفتار کن که دوست داری دیگران با تو رفتار کنند.»
این کتاب دربردارنده‌ی نکته‌ها و روش‌هایی‌ است که با بهره گرفتن از آنها می‌توانید احترام گذاشتن را به کودکان یاد دهید.

**چگونه احترام، ادب و حرمت گذاشتن را به کودکان بیاموزیم؟ (از مجموعه «والدین چه کنند؟»)،در چاپ اول سال 1394 توسط انتشارات ما و شما و با ترجمه فاطمه سادات موسوی به بازار آمد.

از ایرانصدا بشنوید

در این کتاب روش‌هایی عملی و تجربی برای آموزش حرمت گذاشتن متقابل به کودکان بیان شده است که به والدین و مربیان کمک‌های بسیاری می‌کند. حفظ احترام کودک، مهم‌ترین اصلی‌ است که والدین باید بدانند و آن‌ را رعایت کنند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • متن کتاب هم اگر باشد در زمان گوش کردن خیلی بهتر در آهن ثبت می شود تشکر از برنامه خوبتان

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا