display result search
منو
کمک به سر و سامان دادن و نظم در فعالیت های تحصیلی

کمک به سر و سامان دادن و نظم در فعالیت های تحصیلی

  • 6 قطعه
  • 105 دقیقه مدت کتاب
  • 2179 دریافت شده
نظم و ترتیب یکی از مهارت‌های بسیار مهمی‌ است که دانش‌آموزان موفق آن‌را آموخته و به کمک این مهارت می‌توانند مطالعه‌ی مفید و موثری داشته باشند و از برنامه‌های درسی عقب نمانند.

بیشتر کودکان باید مهارت‌های مربوط به نظم و ترتیب را فرا گیرند و این والدین هستند که می‌توانند در این زمینه بهترین معلم برای کودکان باشند.
بچه‌ها با الگو گرفتن از والدین نظم و ترتیب را فرا می‌گیرندو می‌توانند برای انجام تکالیف بزرگ یا پروژه‌های درسی برنامه‌ریزی مرحله به مرحله‌ای داشته باشند.
کودکان باید بدانند زمان، را نمی‌توان تغییر داد تنها چگونگی استفاده از آن در اختیار ماست. بنابراین، برنامه‌ریزی کلید موفقیت در استفاده‌ی منطقی از زمان محسوب می‌شود. در این کتاب، به والدین آموزش داده می‌شود که چگونه این مهارت را به کودکان خود بیاموزند.

*کمک به سر و سامان دادن و نظم در فعالیت های تحصیلی (از مجموعه «والدین چه کنند؟»)،در چاپ اول سال 1394 توسط انتشارات ما و شما و با ترجمه فاطمه سادات موسوی به بازار آمد.

از ایرانصدا بشنوید

متخصصان معتقدند بچه‌ها زمانی بیشتر و بهتر برای منظم شدن آماده هستند که والدین به آنها نشان دهند چگونه و از چه طریق! این کتاب می‌تواند در این امر یاری دهنده‌ی شما والدین باشد. در این اثر شاهد راهنمایی‌هایی برای نظم و سر و سامان به همه‌چیز (از نوشته‌های پراکنده گرفته تا دفترچه یادداشت‌ها)، خواهید بود. به زودی کودک شما منظم‌تر و چه بسا موفق‌تر از قبل خواهد شد.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا