display result search
منو
ماه هزار تکه (بر اساس زندگی شهید محمدعلی رجایی)

ماه هزار تکه (بر اساس زندگی شهید محمدعلی رجایی)

  • 6 قطعه
  • 86 دقیقه مدت کتاب
  • 1771 دریافت شده
شهید رجایی تنها دومین رییس جمهور پس از انقلاب اسلامی ایران نبود. او مردی بود که در همه ابعاد زندگی اش نمونه و کامل بود. زندگی او در این کتاب با روایتی داستانی نقل شده و مبارزات او گام به گام شرح داده شده است.

شب از راه رسید. عکس ماه افتاده بود توی حوض، ماه هزار تکه بود، شام غریبان بود، انگار هنوز کسی جرات نداشت سوال کند بر سر رجایی چه آمده؟ ترس از جوابی تلخ، باز اگر نمی دانستند باریکه امیدی بود که می شد به آن دلخوش بود، می شد همیشه چشم به راه ماند، حتی اگر هیچ وقت نیاید. شب کند و طولانی گذشت، مقابل بیمارستان جمعیت جا به جا روی زمین انتظار می کشیدند، انظتاری طولانی، صبحی که گویا هرگز طلوع نخواهد کرد، صبح شد، شهر بیدار بود، با دلواپسی و بعد خبر رسید ...

از ایرانصدا بشنوید

کتاب ماه هزار تکه با زبان شیرین ادبیات ، زندگی فرزند اسلام؛ شهید «محمدعلی رجایی» دومین رئیس جمهور ایران اسلامی را روایت می کند. با شنیدن این کتاب، در تعقیب مسیر زندگی سراسر مبارزه شهید رجایی ضمن آشنایی گام به گام با شرایط اقتصادی، سیاسی، تاریخی ایران در سال های قبل و پس از انقلاب اسلامی، با مردی آشنا می شوید که در سایه ولایت مداری به بالاترین مقام در کشورش می رسد اما با این همه بازهم اسیر دنیا نمی شود، تا این که سرانجام به آرزوی دیرین خود؛ یعنی شهادت می رسد.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا