display result search
منو
اسب سفید

اسب سفید

  • 4 قطعه
  • 26 دقیقه مدت کتاب
  • 1301 دریافت شده
نویسنده:
راوی: محمدرضا سرشار
قالب: روایی
دسته‌بندی: کتاب گویا
پسر برای آخرین بار تور را در آب انداخت، اما مثل همیشه تور خالی بود و ماهی به دام او نیفتاد.

... ناگهان صدای اسب سفید را از پشت سرش شنید. مثل همیشه مرد سوار برای پسرک دست تکان داد و دور شد. اسب سفید تمام رؤیای پسر بود و شب و روز با یاد آن روزگار می‌گذراند. او هر شب با تور خالی به خانه بازمی گشت و به پدر و مادر پیرش قول می داد که فردا حتماً با دست پر باز می گردد. فکر سواری گرفتن از اسب سفید، لحظه‌ای او را آرام نمی‌گذاشت. پس دل به دریا زد و راهی شد تا این موضوع را با صاحب اسب در میان بگذارد....

*برای دانستن ادامه ی ماجرا این کتاب رو بشنوید.

از ایرانصدا بشنوید

رؤیاپردازی و خیال‌بافی در سن نوجوانی چیز عجیب و غریبی نیست و شاید همه ی ما این حس رو تجربه کرده باشیم. پسر ماهیگیر داستان ما هم آروز داره برای یک بار هم که شده از اسب سفید سواری بگیره و رؤیاشو به حقیقت تبدیل کنه. پیشنهاد ما اینه که این کتاب زیبا رو بشنوید تا با تخیل این پسر همراه بشید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • نتیجه اخلاقی اینکه آرزوها پوچ و بی‌فایده هستند، بهتر است به جای آرزو کردن دنبال کار روزانه خود باشیم. آرزو قدغن، همگی به سر کار خود برگردید تا وطن خویش کنیم آباد. پیامی درخور دهه شصت.
  • واقعاً تایم قصه ظهر جمعه اینقدر کم بود؟ به نظرم یک ساعت بود. لطفاً از این سری بیشتر بذارید، امیدوارم همه قصه‌ها در آرشیو موجود باشه. لحن گوینده بسیار خوب و مسلط است، با آکسان‌های درست و به‌جا. مقایسه شود با قصه‌خوانی جناب رضوی!!!

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا