display result search
منو
بی کفایت

بی کفایت

  • 4 قطعه
  • 24 دقیقه مدت کتاب
  • 1043 دریافت شده
واژه ی بی کفایت رو همه مردم به کار می گیرند، برای مثال خدمتکار خودمون «نوبوک اشتو». من بارها شنیده ام که مادرم بهش می گه نوبوک تو خیلی بی کفایتی. البته نوبوک کارهای خودش رو خوب انجام می داد، تنها عیبش این بود که بیش از اندازه می خوابید...

بیست داستان یا Twenty Stories مجموعه‌ ی بیست داستان از ساتیا جیت رای فیلم‌ساز، مؤلف و متفکر هندی است که آثاری چند هم در زمینه‌ ی علمی ‌- تخیلی دارد.
ساتیا جیت‏ رای، که جایزه اسکار در سال 1371 را به خاطر عمری توفیق در ساختن فیلم‏‌های سینمایی دریافت کرد، نویسنده‏ ای به نام و صاحب‏ سبک نیز به شمار می‏ آید.
وی سال‏ ها، شعر، داستان و مقالات بسیاری برای مجله «ساندش» نوشت و داستان‏ های بلندی به چاپ رساند که در ردیف کتاب‏ های پرفروش قرار گرفتند. وی در سال 1356 نیز از دانشگاه «آکسفورد» انگلستان، درجه دکترای افتخاری ادبیات را دریافت کرده بود.
از سری داستان‌های او فقط دو اثر او به چاپ رسیده‌ است. مجموعه بیست داستان یکی از کتاب‏ های اوست که با وجود طنز بسیار قوی و تلخ، فضایی جادویی و ماورای طبیعی را در سراسر آن می‏ توان حس کرد.

از ایرانصدا بشنوید

داستان‌های ساتیا جیت رای، همانند فیلم‌‌هایش، آثار ارزنده و ارزشمندی هستند. داستان بی کفایت، داستان زیبایی است که شنیدن آن را به شما عزیزان پیشنهاد می کنم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

3

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    تاکنون نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا