منو
مویه در مه: برخی از زندگی‌ها پیش از پایان تمام می‌شوند

مویه در مه: برخی از زندگی‌ها پیش از پایان تمام می‌شوند

  • 6 قطعه
  • 164 دقیقه مدت کتاب
  • 371 دریافت شده
کتاب «مویه در مه» شامل چهار داستان کوتاه با عنوان‌های «من نامه‌هایم هستم»، «ارتفاع نزدیک» و ... است. «10 روز و شب» داستان زندگی دختری است که قرار است به همراه خانواده‌اش به اروپا برود.

10 روز و شب: دختر جوان دوست دارد نویسنده‌‌ی بزرگی شود و نوشتن خاطرات را شروع مناسبی برای این کار می‌داند. «روزهـای آخـری کـه اوایـل شـهریور بـود و هنـوز در ایـران بودیـم و داشـتیم بـاروبندیـل سـفرمان را جمـع‌‌وجـور می‌‌‌کردیـم، به سـعیده گفتم کـه آرزو دارم نویسـنده شوم.»
من نامه‌هایم هستم: سلام حبیب آقا! با این‌‌که فقط چندسـاعتی از آخرین دیدارمان در کلاس و دانشـکده می‌‌گذرد، ولی انگار خیلـی‌‌وقت است کـه از هم دوریم. نوجوان کـه بودم، عشـق را واژه‌‌ای سـاختگی و ملعبـه‌‌ی جوانـان می‌‌دانسـتم، ولـی حـالا بسیار هم زیباست. شاید حس می‌‌کنم نوع والایی از آن وجود دارد که اتفاقاً با این احساس، آینـده‌‌ای زیبا بـرای خودمان تصـور می‌‌‌کنـم؛ خانـه‌‌‌ای رؤیایـی و خانـواده‌‌ای خوش‌‌بخت کـه بـه‌‌‌سوی تعالـی و تکامل حرکـت می‌‌کند!
***
* «برخی زندگی‌ها پیش از پایان تمام می‌شوند!» رمان مشترک پنج اهل قلم است که «انتشارات صباح» منتشر کرده‌‌‌است. نویسندگان این کتاب عبارت‌‌اند از: علی آقاغفار، فاطمه حسنوند، سهیلا راجی‌کاشانی، مرضیه رافع و سید مهدی موسوی‌تبار.

از ایرانصدا بشنوید

مرور یـک زندگی واقعی، که صفحه بـه صفحه‌‌ی آن آیینـه‌‌ی سرگذشـتی پرماجراسـت، می‌‌توانـد انگیزه‌‌های فراوانـی را برای اهل قلم ایجاد کند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا