display result search
منو
دفتر خاطرات عزیزم، من مرده ام

دفتر خاطرات عزیزم، من مرده ام

  • 6 قطعه
  • 105 دقیقه مدت کتاب
  • 2487 دریافت شده
نویسنده: آر ال استاین
راوی: آسیه گرجی
قالب: روایی
دسته‌بندی: مهارت و آموزش
راستی چرا آنقدر پذیرش اجتماعی برای نوجوانان مهم است آنقدر که برای آن ممکن است دست به هر کاری بزنند این داستان را بشنوید شاید راز این موضوع را دریابید و کمتر باعث شوید که فرزندانتان به خطر بیفتند!

یک روز «خانم گلد»، معلم ادبیات الکس، به او پیشنهاد می‌کند برای گرفتن نمره‌ی اضافی هرروز خاطراتش را بنویسد و در پایان سال به او بدهد. از تسا نیز می‌خواهد همین کار را بکند. الکس به تسا می گوید که خاطرات او برنده می شود او این‌بار مطمئن است که از تسا می‌برد.
الکس آن شب، خسته و کوفته، به خانه برمی‌گردد که متوجه می‌شود پدرش برای او یک میز جدید گرفته است. وقتی درِ کشوی آن‌ را باز می‌کند، یک دفتر خاطرات در آن می‌بیند. چه تصادف عجیبی! الکس دفتر خاطرات را باز می‌کند و با اتفاق عجیبی مواجه می‌شود: خاطراتی با دست‌خط او به تاریخ فردا ....
«دفتر خاطرات عزیزم، من مرده‌ام» اثری از «رابرت لارنس استاین»، نویسنده‌ی مشهور آمریکایی است. کتاب‌های او با فروش بیش از 250 میلیون نسخه در سراسر جهان او را به پرفروش‌ترین نویسنده‌ی کودک تبدیل کرده ‌است.
استاین می‌گوید:
عاشق این هستم که خواننده‌هایم را به جاهای ترسناک ببرم. می‌دانید ترسناک‌ترین مکان کجاست؟ ذهن خود شما!»

*این کتاب از سری مجموعه The Nightmare Room(اتاق کابوس) نوشته آر.ال. استاین است.از ایرانصدا بشنوید

رابرت ال استاین می‌گوید: «من یک قانون دارم. داستان‌ها هرگز نباید خیلی واقعی باشند؛ کتاب‌ها درصورتی برای کودکان دل‌نشین خواهند بود که آنها بدانند داستان‌ها فانتزی هستند.»

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا