منو
راه کامیابی

راه کامیابی

  • 9 قطعه
  • 365 دقیقه مدت کتاب
  • 1251 دریافت شده
نویسنده: زهرا کیایی
راوی: فریناز ثریا
قالب: روایی
دسته‌بندی: مهارت و آموزش
«راه کامیابی» کتابی‌ است که از راه‌های فکری و عملیاتیِ رسیدن به خوش‌بختی و آرامش‏‫ سخن می‌گوید.

«راه کامیابی» نخستین کتاب روان‌شناسی و سبک زندگی در ایران است که بر اساس فرهنگ ایرانیان نگاشته شده است و خواننده در عین حال که از به‌روزترین اطلاعات علمی و آماری روان‌شناسی در جهان بهره‌مند می‌شود، از ناهماهنگی تحلیل‌ها و تکنیک‌های روان‌شناسی با فرهنگ خود رنج نمی‌برد.
این کتاب محصول ده سال پژوهش علمی و تجربه‌ی مردم‌شناسی نویسنده‌ی آن در کِسوت استاد دانشگاه و روان‌درمانگر است که آن‌ را در نقاط مختلف ایران و فرهنگ‌های گوناگون به‌ دست آورده است.
کتاب در چهار حوزه‌ی «فرزندپروری»، «سبک زندگی»، «ازدواج سالم» و «خانواده‌‌ی سالم» اطلاعاتی کمیاب و کاربردی به مخاطب تقدیم می‌کند. شنیدنِ این کتاب و کاربرد روش‌های آن خواننده را در مسیر کامیابی قرار خواهد داد.
این کتاب شما را به تحسین خود، خودآگاهی، دوست‌داشتن خود، بلندهمتی و موفقیت، آگاهی از علت رنج‌ها و مشکلات زندگی، مهارت‌های ارتباطی موفق، تربیت سالم کودکان، ارتباط درست والدین با نوجوانان، حل مشکلات ارتباطی زوجین، حل کلاف پیچیده‌ی دوستی‌های قبل از ازدواج و... وامی‌دارد و در پایان به‌دلیل شناخت دقیق مشکلات جاری مردم ایران، راه‌حل‌های کاربردی برای این مسائل پیسنهاد می‌دهد.
از سوی دیگر در این کتاب، برای هر موضوع رایج امروزی در قالبی ادبی و روان‌شناسی؛ خط و مسیر مناسبی به مخاطب ارائه می‌شود و آغاز سفری سالم، آرام و شاد و پرانرژی به مقصد کامیابی را نوید می‌دهد. از همین رو عنوان کتاب «راه کامیابی» انتخاب شده است تا خواننده با مطالعه‌ی آن سرآغاز راه یا جاده‌ی زندگی‌ را بیابد و فرمان زندگی‌ را به آن سمت بچرخاند!
شنونده‌ی این کتاب گویا، پس از شنیدن آن، راه درست زندگی را پیدا می‌کند و در مسیری درست گام خواهد گذاشت. همچنین خواهد دانست که برای بهترشدن و رسیدن به کامیابی به سراغ چه مطالب و منابعی برای تغذیه تفکر و روانش باشد.

از ایرانصدا بشنوید

شنیدن این کتاب گویا شما را با نگاهی نو به جهان و پدیده‌ها و رخدادهای زندگی شخصی و اجتماعی‌تان روبه‌رو می‌کند و پاسخ بسیاری از پرسش‌های بنیادین را در زمینه‌‌ی خودشناسی، دیگرشناسی، روابط متقابل، خانواده و اجتماع، و شناخت جوانب دردها و آسیب‌ها، به شیوه‌ای مختصر خواهد داد تا شنونده در حالی‌که مطالب لازم را دریافت می‌کند، به خستگی ناشی از شرح طولانی دچار نشود.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا