منو
اینترنت، خطرها، هشدارها

اینترنت، خطرها، هشدارها

  • 5 قطعه
  • 97 دقیقه مدت کتاب
  • 3962 دریافت شده
نویسنده: هالی اسمیت
راوی: فریناز ثریا
قالب: روایی
دسته‌بندی: مهارت و آموزش
اینترنت مقوله‌ای‌ است که نمی‌توان از آن گذشت. واقعیت تغییرناپذیر این است که فرزند شما از آن استفاده می‌کند و شما باید آن‌ را جدی بگیرید.
در این کتاب، ایده‌ها و روش‌هایی کاربردی برای نظارت بر کودکان در استفاده از اینترنت ارائه می‌شود.

بهترین جا برای قرار دادن کامپیوتر در خانه کجاست؟ بهترین راه برای حفظ امنیت کودک در استفاده از اینترنت کدام است؟ ناامن‌ترین نام کاربری برای کودکان در فضای مجازی چیست؟ شما پس از شنیدن این کتاب آموزشی، جواب این سوال‌ها و ده‌ها پرسش دیگر را خواهید دانست و با عمل به توصیه‌های این کتاب، می‌توانید نظارت صحیحی بر استفاده‌ی فرزندان‌تان از اینترنت و فضای مجازی داشته باشید.
خطرها و هشدارهای استفاده‌ی ناصحیح کودک از اینترنت را جدی بگیرید.

*اینترنت، خطرها، هشدارها (از مجموعه «والدین چه کنند؟»)،در چاپ اول سال 1394 توسط انتشارات ما و شما و با ترجمه فاطمه سادات موسوی به بازار آمد.

از ایرانصدا بشنوید

شما، در جایگاه والدین، دوست دارید فرزندتان به شیوه‌ای کاملاً امن و بی‌خطر، با اینترنت در ارتباط باشد. اما چطور می‌توانید به این خواسته برسید؟ این کتاب شما را در یافتن راه‌ حل‌هایی کاربردی یاری می‌کند و ایده‌ها و روش‌های خوب و ارزنده‌ای را برای پاگذاشتن به دنیای مجازی و کاوش در آن، ارائه می‌کند. پس از شنیدن این کتاب، به تعاریفی می‌رسید که درک اصطلاحات پیچیده و گیج کننده‌ی دنیای مجازی را برایتان آسان می‌کند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا