منو
وقتی کلاغ عاشق می شود

وقتی کلاغ عاشق می شود

  • 6 قطعه
  • 102 دقیقه مدت کتاب
  • 1048 دریافت شده
نویسنده: محمدرضا احمدی
راوی: رضا شجاعی
قالب: روایی
دسته‌بندی: رمان و داستان
انگار دو تا کلاغ شده بود. دو تا کلاغِ جاه‌طلب که هرکدام می‌خواست حرف خودش را به دیگری ثابت کند. او که تا صبح خودش را یک کلاغ معمولی می‌دانست، توانست خودش را رئیس جمهور ببیند و از فردا برود دنبال تبلیغات و زمینه‌سازی برای ریاست‌جمهوری.


این کتاب صوتی یکی از سری داستان‌های کوتاهی است با نام‌های:
وقتی کلاغ رستم می‌شود، وقتی کلاغ رئیس‌‌جمهور می‌شود، وقتی کلاغ عاشق می‌شود، وقتی کلاغ خر می‌شود، وقتی کلاغ کبک می‌شود، وقتی کلاغ کبوتر می‌شود، وقتی کلاغ تیربرق می‌شود و وقتی کلاغ نویسنده می‌شود.
در این داستان‌ها شخصیت داستان در موقعیت‌های خاص اجتماعی، سیاسی، فردی و ... قرار می‌گیرد و با توجه به شرایط و جاه‌طلبی‌های شخصی و مجموعه‌ای از دلایل روشن و تاریک، تصمیم‌های عجیبی می‌گیرد.

* کتابی که می‌شنوید در نشر «نامه مهر» با نام «وقتی کلاغ رئیس‌‌جمهور می‌شود» به چاپ رسیده و در گروه کتاب گویای ایرانصدا با نام «وقتی کلاغ عاشق می‌‌شود» به صورت کتابِ گویا تهیه و تولید شده است.

از ایرانصدا بشنوید

طبیعی است وقتی کلاغ رئیس‌جمهور می‌شود، به خودش اجازه می‌دهد که در همه‌ی کارهای مردم، حتی خصوصی‌‍‌ترین کارهای آنها مثل عشق، دخالت کند. خبررسانی کار کلاغ است، حالا اگر کلاغ رئیس‌جمهور شود، خبررسانی سرعت می‌گیرد. کلاغ‌ها جهانشان محدود به زبان خاصی نیست و همه‌ی کلاغ‌‎های دنیا، از هر کجا که باشند، زبان مشترکی دارند. این کتاب و حرف‌های کلاغی که رئیس‌جمهور شد را با دقت بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا