display result search
منو
در جست‌وجوی من

در جست‌وجوی من

  • 8 قطعه
  • 144 دقیقه مدت کتاب
  • 10348 دریافت شده
نویسنده: جان گرین
راوی: شیرین سپه راد
قالب: روایی
دسته‌بندی: رمان و داستان
دختری نوجوان در ذهن خود اسیر شده است. او می‌خواهد مثل دختری عادی زندگی کند، اما مدام درگیر صداهای ذهنی خویش است. دختر مشغول این حالت‌هاست که مرگ مشکوک پدر همکلاسی اش اتفاق می افتد و او درگیر این ماجرا می‌شود....

آزا هولمز دختر 17 ساله ای است که با مادر خود زندگی می‌کند. او از کودکی دچار حالت‌های روحی خاصی بود و احساس می کرد صداهای درون بدنش را می شنود. او همیشه به انگشت وسط خود چسب زخم می بست و به‌قدری این کار را ادامه داد که حس می کرد انگشتش عفونت کرده است.
آزا دوستی صمیمی به نام «دیزی» دارد. دیزی برعکس او، دختر شادابی است که می خواهد به هر طریقی که شده، برای دانشگاه رفتن پول به دست آورد.
دیزی باخبر می شود که پدر ثروتمند یکی از هم‌کلاسی‌های قدیمیشان گمشده است. پلیس برای پیداکردن او جایزه بزرگی تعیین کرده است. دیزی برای به‌دست آوردن جایزه، آزا را با خود همراه می کند و ...

*کتاب:
Turtles All the Way Down(2017)

از ایرانصدا بشنوید

رمان «در جست‌وجوی من» برای اولین بار و به‌طور ویژه برای ایرانصدا ترجمه شده است. این رمان جذاب، دنیای درونی و ذهنی دختری نوجوان را توصیف می کند و کشمکش‌های ذهنی او را بیان می کند؛ فکرها و خیال‌هایی که بیان آنها دشوار است و سبب فاصله گرفتن او از اطرافیانش می‌شود.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا