display result search
منو
جاویدالاثر «حاج احمد متوسلیان»

جاویدالاثر «حاج احمد متوسلیان»

  • 4 قطعه
  • 41 دقیقه مدت کتاب
  • 2261 دریافت شده
«حاج احمد متوسلیان» یک شخصیت کم‌نظیر است. هنگامی که اسیر شد، 29 سال داشت؛ درحقیقت حاج احمد عصاره هشت سال جنگ تحمیلی، اسارت اسیران، شهادت شهیدان و جانبازی جانبازان است....

پانزدهم فروردین سال 32 بود که «حاج احمد متوسلیان» در خانواده ای مذهبی در تهران به دنیا آمد تا سال ها بعد در قامت یک سردار ایرانی از دین، کیان و مردمانش دفاع کند.
حاج احمد متوسلیان در اواخر خرداد سال 61 به همراه هیأتی رسمی از مسئولان سیاسی ـ نظامی ایران راهی سوریه می شود تا راه‌های یاری به مردمان لبنان علیه حمله صهیونیست ها را بررسی کنند.
چهاردهم تیرماه سال 61 بود که اتومبیل سفارت ایران حامل مسئولان سیاسی ـ نظامی ایران از جمله حاج احمد متوسلیان، سید محسن موسوی (کاردار سفارت ایران در بیروت)، کاظم اخوان (عکاس خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران) و تقی رستگار مقدم (کارمند سفارت ایران)، در مسیر سفارت ایران در بیروت، به اسارت نیروهای «فالانژ» در آمد.
به هر صورت، در همه این سال‌ها ( 1361 تا 1397) خبرهای ضد و نقیضی از زنده بودن یا شهادت این چهار گروگان ایرانی در چنگال رژیم صهیونیستی به گوش خورده است که بارقه های امید را در دل‌ها زنده نگه داشته است. آن روز که حاج احمد رفت 29 ساله بود و اگر تا به امروز زنده باشد....

از ایرانصدا بشنوید

«حاج احمد متوسلیان» براساس اعتقاد راسخ خود جهاد می‌کرد و هیچ مانعی مقابل خود نمی‌دید. موانع را با تلاش صادقانه برمی‌داشت. او مدیری جهادی و فرماندهی کارآمد بود که پایه رفتاری‌اش را برمبنای ارزش‌های انقلابی بنا نهاد. کتاب گویای «نیمه پنهان ماه» گوشه‌ای از تلاش های این مبارز راه حق را بیان می‌کند. شنیدنش را به شما پیشنهاد می کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • ما اینو دانلود میکنیم مطالب شهدا رو بشنویم ن که هی آهنگ گوش کنیم به جای اونا رو محتواش کار کنین 🌸
  • انشالله برگردن و قدس روآزادکنن.
  • ان شا الله سردار دل ها هر چه زود تر برگرده

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا