display result search
منو
استوار ایوبی

استوار ایوبی

  • 4 قطعه
  • 23 دقیقه مدت کتاب
  • 1137 دریافت شده
حسین ماجرا را این‌گونه روایت می‌کند: «هوا سرد بود؛ من و علی روی پشت‌بام خانه منتظر استوار ایوبی بودیم...».

من تیروکمانی در دست داشتم و خودم را آماده می‌کردم تا در اولین لحظه‌ای که استوار را دیدم، تیر را به سمت او پرتاب کنم. شک نداشتم که استوار ایوبی تقی را شهید کرده است. وقتی وارد کوچه شد، تیر را رها کردم. بسته‌‌های میوه از دست استوار روی زمین ریخت. او خیلی ترسیده بود و من خوشحال بودم که سرانجام به هدفم رسیده‌ام...».
برای دانستن ادامه ی ماجرا این کتاب را بشنوید.

* آژیر قرمز، مجموعه‌ داستان‌هایی برای کودکان و نوجوانان است. این کتاب چهار داستان به نام‌های: استوار ایوبی، روزه، یخ‌دربهشت و آژیر قرمز دارد.
* مجموعه هفت‌جلدی «داستان‌های انقلاب» را محمدرضا سرشار گزیده و ویرایش کرده است. این مجموعه دربردارنده‌ی گزیده‌ی داستان‌های کوتاهی است که تاکنون درباره انقلاب اسلامی ایران نوشته و منتشر شده است. داستان‌های این مجموعه به قلم نویسندگان سرشناس در حوزه ادبیات کودک و نوجوان است. نوجوانان با خوانش این مجموعه می‌توانند با حال‌وهوای روزهای نزدیک به پیروزی انقلاب اسلامی آشنا شوند.
این هفت مجموعه به ترتیب عبارت‌اند از: «به دنبال پدر»، «پای‌ تخته‌سیاه»، «همه گفتند مرگ بر شاه»، «نوشته روی دیوار»، «غریبه‌ها»، «جاسوس» و «امام می‌آمد».
* «همه گفتند مرگ بر شاه» سومین مجموعه از سری «داستان‌های انقلاب» است. این مجموعه دربردارنده‌ی شش داستان از پنج نویسنده است؛ مجید درخشانی با دو داستان «رهایی» و «اخلال‌گرها»، بهمن پگاه راد با داستان «مدرک جرم»، داوود غفارزادگان نیز با داستان «کبوترها و خنجرها»، ابراهیم حسن‌بیگی با «استوار ایوبی» و مریم جمشیدی نیز با داستان «همه گفتند مرگ بر شاه».

*مختصری درباره‌ی نویسنده :
«ابراهیم حسن‌بیگی» نویسنده‌ای است که با رمان‌هایی مانند اشکانه، ریشه در اعماق، نشانه‌های صبح و معمای مسیح در حوزه‌ی دفاع مقدس و رمان‌های محمد (که به بیش از پنج زبان ترجمه شده‌ است)؛ قدیس (که یکی از آثار پرفروش اوست)؛ سال‌های بنفش و رمان شب ناسور، در حوزه انقلاب و دفاع مقدس شناخته می‌شود. بیش از 114 جلد رمان و داستان کوتاه و داستان کودک و نوجوان از او منتشر شده‌ است.

از ایرانصدا بشنوید

شنیدن خاطرات انقلاب و جنگ، بعد از گذشت سال‌ها، هنوز دل‌نشین و لذت‌بخشه. با خوندن این قصه‌ها و با سفری کوتاه در زمان، می‌تونیم دوباره اون روزها رو تجربه کنیم. پیشنهاد ما به شما اینه که این کتاب رو بشنوید تا به اون روزهای پرخاطره سفر کنید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • عالی عالی عالی۱۶/۱/۱۳۹۹:yas sadat
  • هر کوچه ای استوار ایوبی داره
  • سلام خسته نباشيد کاش ي راهي بزاريد که ما بتونيم چنتا قصه ظهر جمعه رو پشت سر هم گوش کنيم چون زمان هر داستان خيلي کوتاهه
    با سلام و احترام لطفا اپلیکیشن خود را به روز کنید و از امکانات جدید چون پلی لیست کردن نیز بهره ببرید
  • سلام خسته نباشید کاش ی راهی بزارید که ما بتونیم چنتا قصه ظهر جمعه رو پشت سر هم گوش کنیم چون زمان هر داستان خیلی کوتاهه

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا