display result search
منو
استوار ایوبی

استوار ایوبی

  • 4 قطعه
  • 23 دقیقه مدت کتاب
  • 905 دریافت شده
ماجرا از زبان حسین، روایت می شود: «هوا سرد بود و من و علی روی پشت بام خانه منتظر استوار ایوبی بودیم...».

... من تیروکمانی در دست داشتم و خودم را آماه می کردم تا در اولین لحظه ای که استوار را دیدم، تیر را به او پرتاب کنم. من شک نداشتم که استوار ایوبی تقی را شهید کرده است. وقتی وارد کوچه شد، تیر را رها کردم و پاکت های میوه از دست استوار روی زمین ریخت. او خیلی ترسیده بود و من خوشحال بودم که بالاخره به هدفم رسیده‌ام...».
برای دانستن ادامه ی ماجرا این کتاب را بشنوید.

* آژیر قرمز، مجموعه‌ داستان هایی برای کودکان و نوجوانان است. این کتاب حاوی چهار داستان به نام‌های: استوار ایوبی، روزه، یخ در بهشت و آژیر قرمز است.
*مجموعه هفت جلدی «داستان‌های انقلاب» را محمدرضا سرشار گزیده و ویرایش کرده است. این مجموعه شامل منتخب داستان‌های کوتاهی است که تاکنون درباره انقلاب اسلامی ایران نوشته و منتشر شده است. داستان‌های این مجموعه به قلم نویسندگان شناخته شده در حوزه ادبیات کودک و نوجوان است. این گروه سنی (نوجوان) با خوانش این مجموعه می‌توانند با حال و هوا و روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی آشنا شوند.
این هفت مجموعه به ترتیب عبارت اند از: «به دنبال پدر»، «پای‌ تخته سیاه»، «همه گفتند مرگ بر شاه»، «نوشته روی دیوار»، «غریبه‌ها»، «جاسوس» و «امام می‌آمد».
* «همه گفتند مرگ بر شاه»: سومین مجموعه از سری «داستان های انقلاب» است. این مجموعه، شش داستان به قلم پنج نویسنده است؛ مجید درخشانی با دو داستان «رهایی» و «اخلالگرها»، بهمن پگاه راد با داستان «مدرک جرم»، داوود غفارزادگان نیز با داستان «کبوترها و خنجرها»، ابراهیم حسن بیگی با «استوار ایوبی» و مریم جمشیدی نیز با داستان «همه گفتند مرگ بر شاه».

*مختصری در مورد نویسنده :
«ابراهیم حسن بیگی» نویسنده ای است که با رمان‌هایی مانند اشکانه، ریشه در اعماق، نشانه‌های صبح و معمای مسیح در حوزه دفاع مقدس و رمان‌های محمد (که به بیش از پنج زبان ترجمه شده‌ است)، قدیس (که یکی از آثار پرفروش اوست) سال‌های بنفش و رمان شب ناسور، در حوزه انقلاب و دفاع مقدس شناخته می‌شود. بیش از 114 جلد کتاب رمان و داستان کوتاه و داستان کودک و نوجوان از او منتشر شده‌ است.

از ایرانصدا بشنوید

شنیدن خاطرات انقلاب و جنگ، بعد از گذشت سالها، هنوز شیرین و لذت بخشه. با خوندن این قصه ها و با سفری کوتاه در زمان، می تونیم دوباره اون روزها رو تجربه کنیم. کسانی هستن که اون روزها رو به خاطر ندارن. پیشنهاد ما به شما اینه که این کتاب رو بشنوید تا برای لحظاتی به اون روزهای پرخاطره سفر کنید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • هر کوچه ای استوار ایوبی داره
  • سلام خسته نباشيد کاش ي راهي بزاريد که ما بتونيم چنتا قصه ظهر جمعه رو پشت سر هم گوش کنيم چون زمان هر داستان خيلي کوتاهه
    با سلام و احترام لطفا اپلیکیشن خود را به روز کنید و از امکانات جدید چون پلی لیست کردن نیز بهره ببرید
  • سلام خسته نباشید کاش ی راهی بزارید که ما بتونیم چنتا قصه ظهر جمعه رو پشت سر هم گوش کنیم چون زمان هر داستان خیلی کوتاهه

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا