display result search
منو
نه یک پنی کم، نه یک پنی زیاد

نه یک پنی کم، نه یک پنی زیاد

  • 4 قطعه
  • 66 دقیقه مدت کتاب
  • 1025 دریافت شده
نویسنده: جفری آرچر
کارگردان: مهین فردنوا
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
پروس پکتا، حدس می‌زند ممکن است در دریای شمال نفت پیدا شود و به همین خاطر احتیاج به سهامدار دارد.

استفان بردلی، دفتر تعدادی از افراد را که با او هم دردند، جمع آوری کرده است. آنها تحت تاثیر تبلیغات شرکت نفتی «پروس پکتا» با مدیریت «هاروی مک کالف» همه‌ی سرمایه خود را برای خرید سهام این شرکت نفتی از دست داده‌اند. همه کارهای این شرکت قانونی انجام شده بود و آنها با خیال و احتمال وجود نفت در دریای شمال، با اختیار خود اقدام به خرید سهام کرده بودند؛ در حالی که شرکت نفتی پروس دفترش را بسته و دیگر خبری از آن نیست. حالا این موضوع خوراک خبری روزنامه‌ها شده است.
استفان تصمیم می گیرد همه سهامداران را شناسایی و دعوت کند تا با همفکری آنان، با اقداماتی یک میلیون دلار از دست رفته را از مک کالف پس بگیرند.
او در قطار با دختری آشنا می‌شود که هنرپیشه است و طی اتفاقاتی دختر از او می‌خواهد که در این راه از استعداد هنرپیشگی‌اش استفاده کند تا پول از دست رفته را از مدیر شرکت نفتی کلاهبردار پس بگیرد.
استفان بردلی با کمال تعجب از این پیشنهاد عجیب آن را می‌پذیرد؛ اما دوستانش هنوز چیزی از این اتفاق نمی‎دانند.

از ایرانصدا بشنوید

نه یک پنی بیشتر، نه یک پنی کمتر، اولین رمان جفری آرچر بود، اولین بار در سال 1976 منتشر شد. گفته شده است که از تجربه واقعی زندگی آرچر نزدیک به ورشکستگی الهام گرفته شده است. داستانی شنیدنی است با هنرمندی ،هنرمندان رادیو.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا