display result search
منو
عهدنامه دریایی

عهدنامه دریایی

  • 9 قطعه
  • 121 دقیقه مدت کتاب
  • 6355 دریافت شده
نویسنده: آرتور کانن دویل
راوی: بهروز رضوی
قالب: روایی
دسته‌بندی: کتاب گویا
تفاهم‌نامه مهم بین ایتالیا و بریتانیا از دفتر وزارت امورخارجه دزدیده شده و کارآگاه خصوصی (شرلوک هولمز) به همراه همکارش، دکتر واتسون، مأمور رسیدگی به این پرونده می‌شوند. آنها در تحقیقات خود متوجه می‌شوند که دزد عهدنامه از آشنایان بوده و ...

دکتر واتسون نامه‌ای از یکی از هم‌شاگردی‌های قدیمی‌اش به نام «پرسی فلپس» دریافت می‌کند که از واتسون خواسته بود شرلوک هولمز را به منزل او بیاورد. پرسی که خواهرزاده وزیر امور خارجه است، در نامه‌اش نوشته بود مشکلی برای او پیدا شده که موجب شده مدت 9 هفته در بستر بیماری بیافتد و اکنون تنها امید او برای حل مشکل شرلوک هولمز است.
وقتی دکتر واتسون و شرلوک هولمز به منزل او رفتند، در ابتدا با جوان نیرومندی به نام «جوزف هریسون» روبه‌رو شدند که برادر دختری به نام آنی بود و قرار بود پرسی با آن دختر ازدواج کند و ...

از ایرانصدا بشنوید

سِر آرتور کانن دویل نویسنده و پزشک اسکاتلندی بود که شهرت خود را مدیون خلق شخصیت شرلوک هولمز، کارآگاه خصوصی بسیار مشهور است و داستان عهدنامه دریایی یکی از داستانهای اوست.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • عالی بود. مثل بقیه داستانهای شرلوک هلمز
  • اضافه کردن نقد کتاب به فایل صدای کل کتاب کار بسیار خوبی بود که امیدوارم در مورد سایر آثار نیز تکرار شود. ضمناً لطفاً به جناب استاد خوش‌صدا بفرمایید موبایلشان را از روی ویبره بردارند.
  • عاشق بهروز رضوی ام بهترینی مرد خوش صدا

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا