منو
زندگی خانوادگی

زندگی خانوادگی

  • 7 قطعه
  • 127 دقیقه مدت کتاب
  • 2299 دریافت شده
این کتاب درباره‌ی خانواده‌ای هندی است که به سودای پیشرفت و ثروت، به آمریکا مهاجرت می‌کنند؛ اما در آمریکا شرایطی دیگر برایشان رقم می‌خورد ....

داستان را پسر کوچک خانواده از ‌دوران کودکی‌اش روایت می‌کند؛ روایتی شیرین و جذاب از مهاجرت، عشق، اندوه، خستگی و البته امید.

*درباره ی کتاب:
این کتاب درواقع زندگی‌نامه‌ی خود نویسنده است که در آن، چگونگی جابه‌جایی یک خانواده از «دهلی نو» به «نیویورک» را نشان می‌دهد.
رمان «زندگی خانوادگی»، در سال 2014 یکی از 10 رمان برتر سال به انتخاب «نیویورک تایمز» و در سال 2015 برنده‌ی جایزه‌ی «فولیو» شد؛ جایزه‌ای که به بهترین رمان انگلیسی سال داده می‌شود. همچنین شارما برای کتابِ «زندگی خانوادگی»، برنده‌ی جایزه‌ی بین‌المللی ادبیات سالانه‌ی ایرلند شد. این جایزه فقط به یک کتاب تعلق می‌گیرد و مبلغ 100 هزار یورویی جایزه (که بیشترین جایزه‌ی مالی دنیاست)، فقط به یک نویسنده می‌‌رسد.


*کتاب:
Family life (2014)

از ایرانصدا بشنوید

تا دنیا هست مشکلات هم هست مهم این است که هر کسی در مشکلات زندگی به چه چیزی یا چه کسی پناه می برد اهمیت این پناهگاه از آنجا معلوم می شود که حل مشکل تا حد زیادی به آن بستگی دارد. در «زندگی خانوادگی» هر کس به چیزی پناه می برد و همین آن را شنیدنی کرده است!

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

آسیب ها

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا