منو
مطلع عشق

مطلع عشق

  • 7 قطعه
  • 250 دقیقه مدت کتاب
  • 823 دریافت شده
گزیده‌ای از رهنمودهای حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای به زوج‌های جوان.

این مجموعه دربردارنده‌ی چهار کلام و هفت رهنمود است. کلام‌ها درواقع ره‌توشه‌ی نظری و رهنمودها ره‌توشه‌ی عملی به‌شمار می‌روند. در کلام‌ها، دانستنی‌هایی ضروری درباره‌ی ازدواج و خانواده مطرح می‌شود و در رهنمودها، مهارت‌های زندگی مشترک و توصیه‌هایی به زوج‌های جوان.
در این کتاب که براساس فرمایش‌های معظم‌له و از میان حدود 300 خطبه‌ی عقد جمع‌آوری شده، بخش‌های گوناگون سخنان ایشان، با عناوین مناسب، متمایز شده است.

* مطلع عشق، گزیده رهنمودهای حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان؛ نویسنده: محمدجواد حاج علی اکبری؛ انتشارات انقلاب اسلامی، 1392.
این کتاب که به همت حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی اکبری گردآوری و تدوین شده است.

*حجت الاسلام و المسلمین حاج علی‌اکبری معتقد است این نکته که کتاب «مطلع عشق» هم به مباحث معرفتی پرداخته و هم توصیه‌های کاربردی برای زوج‌های جوان دارد، آن را به اثری جامع و باب طبع خوانندگان تبدیل کرده است. البته استقبال قابل توجه از این کتاب، مؤید این مطلب است. این کتاب دارای نثری روان و نکات بدیعی است که به دل می‌نشیند و از این رو خواندن آن شیرین است و جذاب.

از ایرانصدا بشنوید

این کتاب گزیده‌ای از رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی به زوج‌های جوان است؛ اما به آن معنا نیست که این کتاب فقط برای استفاده‌ی تازه‌عروس و دامادهاست؛ بلکه همه‌ی خانواده‌های ایرانی و حتی نوجوانانی که در آینده می‌خواهند تشکیل خانواده دهند، می‌توانند از این کتاب بهره ببرند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • خوب بود.برای گوش کردنش باید دل داد.حرفهایی است که مثل کلید قفلهای زوجهای جوان رو باز میکنه
  • خیلی به دردم نخورد این موضوع زندگی مشترک خیلی ممنون
  • تشکر و قدردانی از ایرانصدا بخاطر این کتاب ارزنده و مفید واقعا استفاده کردم.پاینده باشید.

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا