منو
هادی مقاومت

هادی مقاومت

  • 9 قطعه
  • 103 دقیقه مدت کتاب
  • 1338 دریافت شده
شهید «هادی زاهد» ساکن تهران، که برای دفاع از حرم آل الله و نبرد با تروریست‌های تکفیری وهابی به سوریه رفته بود که سال 1395 در اثر انفجار مین به شهادت رسیده‌است. وی پیش از این نیز یک بار بر اثر اصابت تیر از ناحیه سینه مجروح شده بود.

در تمام طول عمرش به دنبال یادگیری بود، کم‌تر مهارتی بود که در عملیات به کار بیاید و هادی از آن چیزی نداند. دردانشکده افسری علاوه بر دروس خودمون به دنبال یادگیری زبان انگلیسی و عربی هم بود هادی تنها به دروس تئوری اکتفا نمی‌کرد می‌خواست به عنوان نیروی ویژه از تمامی موارد نظامی سر در بیاورد با مکانیک و برق و خودرو آشنا بود ولی روز به روز دانشش رو در این زمینه تکمیل می‌کرد. حتی کتابی درباره‌ی قطعات ماشین خریده بود تا در مورد خودروها هم اطلاعاتی داشته باشد. عطشی که هادی نسبت به دانستن داشت سیری ناپذیر بود.حتی مدتی به دنبال یادگیری آشپزی بود که دوستانش از او می‌پرسند آشپزی دیگر برای چی؟ که در جواب می‌گوید در یکی از ماموریت‌ها بچه‌ها تعریف می‌کردند در یک منطقه‌ای گیر افتاده بودند که تنها چیزی که باعث شد این چند روز را دوام بیاورند مهارت آشپزی بوده.
*این کتاب در سال 1397 توسط نشر مقاومت به بازار آمد.

از ایرانصدا بشنوید

کسی می‌تواند از سیم خاردارهای دشمن عبور کند که در سیم خاردارهای نفس خود گیر نکرده باشد. کتاب حاظر به بیان خاطرات شهیدمدافع حرم هادی زاهدی می‌پردازد که جهادنفس کرده و به جنگ با تکفیری‌ها می‌رود و در سال 1395 در شهر حلب به شهادت می‌رسد.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا