display result search
منو
حضرت عیسی (علیه السلام)

حضرت عیسی (علیه السلام)

  • 4 قطعه
  • 39 دقیقه مدت کتاب
  • 4139 دریافت شده
حضرت مریم (س) روزی مشغول عبادت بود که فرشته ای بر او نازل شد و به او گفت که از جانب خدواند مأمور است تا پسری به او عطا کند....

... مریم (س) شگفت زده شد، اما آن فرشته به او اطمینان داد که این فرمان الهی است. از آن روز به بعد مریم به این فکر می کرد که چه‌طور باید این موضوع را برای مردم توضیح بدهد و با خدا راز و نیاز می کرد. بالاخره کودک متولد شد و به فرمان خدا، در گهواره شروع به سخن گفتن کرد. او با اشاره به پیامبری خود، مادرش را زنی پاکدامن معرفی کرد.
روزها گذشت و عیسی بزرگ شد. او با دانشمندان بحث و گفت‌وگو می‌کرد. سرانجام در روز عید به بیت المقدس رفت و دعوت خود را آشکار کرد. به این ترتیب بسیاری از مردم به آیین او گرویدند و دور او جمع شدند.

*شنوندگان گرامی، به سبب دسترسی نداشتن به فصل اول از این کتاب شنیدنی، از شما دعوت می کنیم تا خلاصه ای از آن را در ابتدای فصل دوم بشنوید.

از ایرانصدا بشنوید

داستان شنیدنی حضرت عیسی (ع) یکی از داستان‌های قرآنی درباره زندگانی یکی از پیامبران خداست. در این داستان گمراهی انسان‌ها و حق و حقیقت به خوبی نمایان است؛ اینکه در پناه خداوند بودن ناممکن‌ها را ممکن خواهد کرد و پاکی و درستی، درنهایت، بر همه آشکار خواهد شد. از شما دعوت می کنم این داستان را بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

5

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا