display result search
منو
حادثه در کامبِرلند

حادثه در کامبِرلند

  • 4 قطعه
  • 49 دقیقه مدت کتاب
  • 4879 دریافت شده
جرج استارنو، سروان نیروی دریایی آمریکا، یک شب که از خیابان کامبرلند عبور می کرد، بِتی رُز وِل، یعنی خواهر نامزدش را کنار جسد یک مرد دید؛ درحالی که کُلتی نقره‌ای رنگ در دست داشت. اما بتی با دیدن او فرار کرد...

... نام مرد مقتول جک ساینستاب بود و اتفاقاً بتی قرار بود با او ازدواج کند. مردم وقتی بتی را در حین فرار دیدند، به او مشکوک شدند و او را تعقیب کردند. بتی برای از بین بردن هرگونه شکی، کُلت نقره ای را به طرفی پرتاب کرد و بعد از مدتی پلیس آن کُلت را کشف کرد. بتی تصمیم گرفت تا واشنگتن را ترک کند. او به طرف شیکاگو به راه افتاد و در همان جا دستگیر شد.
از طرف دیگر جرج استار نو، بعد از این ماجرا، نزد نامزد خود (سوزان رز ول) رفت و در باغستان ریوا با او گرم گفت‌وگو شد.

**شنوندگان گرامی، به سبب دسترسی نداشتن به قسمت یک از این کتاب شنیدنی، از شما دعوت می کنیم تا خلاصه ای از آن را در ابتدای فصل اول بشنوید.
**همچنین مشخصاتی از گوینده خانم این کتاب گویا موجود نیست.

از ایرانصدا بشنوید

گاه فرار انسان از یک موقعیت موجب می‌شود تا انگشت‌های اتهام بسیاری به سوی او قرار بگیرد و او را محکوم کند. فرار یعنی جای خالی‌ای که ممکن است با هر کلمه‌ و سلیقه‌ای پر شود. کتاب حادثه در کامبرلند، ماجرای زنی را روایت می کند که مظنون یک قتل است و به همین خاطر پلیس او را دستگیر می‌کند؛ در حالی که حقیقت ماجرا چیز دیگری است. از شما دعوت می کنم شنونده ی این کتاب باشید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا