display result search
منو
آپارتمان یاس

آپارتمان یاس

  • 8 قطعه
  • 162 دقیقه مدت کتاب
  • 2118 دریافت شده
نویسنده: سحر خرامیده
کارگردان: ناهید مسلمی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
آپارتمان یاس قصه آدمهایی است که در یک ساختمان با همه غمها و غصه‌ها و شادیها زندگی می کنند و در هر طبقه از این آپارتمان داستانی روی می‌دهد....

«ماه منیر» سال‌هاست به همراه دایه اش در این آپارتمان زندگی می‌کند. ماه منیر بعد از فوت مادرش، با دایه ای که او را بزرگ کرده، زندگی می‌کند. بهترین دوست دایه در این آپارتمان، «پروانه» است که به خاطر تنهایی‌هایش، در زندگی اطرافیانش سرک می‌کشد. شوهرش با این کارش مخالف است و مدام به او تذکر می‌دهد که دست از این کارها بکشد؛ سرانجام او به خاطر دخالت در زندگی دوستِ برادرش، دچار مشکل می‌شود و به کمک همسرش، مشکل را حل می‌کند.
از طرفی مریم، همسایه‌ی طبقه‌ی دوم، سالها از مرگ شوهرش گذشته است. او بعد از فوت همسرش، خودش را فراموش کرده و الان 120 کیلو وزن دارد. با رفتن پسرش به آلمان، اضطرابش بیشتر شده و بیشتر از قبل شروع به خوردن کرده است.
دکتر ایزدی، دایه، پروانه و ماه منیر به مریم کمک می‌کنند که بتواند وزنش را کم کند. فرزاد، پسر مریم از آلمان برگشته است و مریم نیز با دکتر ایزدی ازدواج می‌کند.
از سویی دیگر ماه منیر و نامزدش نمی‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند و به بهانه‌های مختلف از دیدار هم طفره می‌روند. در سفری که برای آنها پیش آمد، با مونا و امیر آشنا شدند و همین مسئله باعث شده که آنها مشکلات دیگری پیدا کنند...

از ایرانصدا بشنوید

اگر به داستان هایی که در یک آپارتمان می گذرد و قصه آدم ها و اتفاقاتشان علاقه دارید پیشنهاد می کنم این کتاب را بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا