display result search
منو
استیک برشته

استیک برشته

  • 6 قطعه
  • 96 دقیقه مدت کتاب
  • 1270 دریافت شده
نویسنده: علی افضل
کارگردان: ندا هنگامی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
«آلبرت هایمر» فروشنده لیوان یکبار مصرف عاشق دنیای تجارت است و برای به دست آوردن شغل بهتر و پول بیشتر، مدام در حال سفر، تغییر شغل و محل زندگی‌اش است؛ اما کار سخت و فشرده، زندگی زناشویی‌اش را سرشار از تنش کرده است.

«آلبرت هایمر» درسش را ناتمام گذاشته و به دنیای تجارت وارد می‌شود؛ اما تا بیست سالگی هیچ توفیقی نمی‌یابد. بنابراین تصمیم می‌گیرد به جنگ جهانی دوم برود؛ اما پس از گذراندن دوران آموزشی جنگ تمام می‌شود. سپس راهی شیکاگو شده و روزها به عنوان فروشنده لیوان‌های یکبار مصرف در یک شرکت بزرگ مشغول کار می‌شود و تا پاسی از شب نیز در یک ایستگاه رادیویی پیانو می‌نوازد.
در همین ایستگاه رادیویی با «اتل» آشنا شده و سپس با او ازدواج می‌کند. آنها زندگی مرفهی دارند، اما اتل از این که آلبرت همواره به پول و کار فکر می‌کند و وقتی برای همسرش اختصاص نمی‌دهد، ناراضی است.
آلبرت تصمیم می‌گیرد برای پیدا کردن شغل بهتر و پردرآمدتر به فلوریدا سفر کند، اما همسرش نمی‌خواهد کارش را در رادیو رها کند؛ بنابراین آلبرت به تنهایی به فلوریدا می‌رود. او سخت کار می‌کند و این شرایط فشرده، زندگی آلبرت و اتل را پر از تنش می‌کند؛ تا این که آلبرت با مهندس جوانی به نام «ارل پرینز» که دستگاه مخلوط کن جدیدی را اختراع کرده، همکاری خود را آغاز می‌کند.

از ایرانصدا بشنوید

داستانی که می‌شنوید حکایت چالش فروشنده‌ای خرده‌پا است که برای به دست آوردن شغل بهتر و پول بیشتر زندگی خانوادگی‌اش را فدا می‌کند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

3

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا