منو
عبد صالح خدا

عبد صالح خدا

  • 13 قطعه
  • 346 دقیقه مدت کتاب
  • 4026 دریافت شده
نویسنده: مرکز صهبا
راوی: شاهین احمدیان
قالب: روایی
دسته‌بندی: رمان و داستان
مطالب و اظهارنظرهای نقل شده از رهبر انقلاب اسلامی در این کتاب بر مبنای بخشی ازگفت‌وگوهای ایشان است که پیش از این به صورت کامل در دو کتاب «شرح اسم» و «مشهد از مقاومت تا پیروزی» چاپ شده است.

متن محوری این کتاب برگرفته از گفت‌گوی اختصاصی مرکز اسناد انقلاب اسلامی با آیت‌الله خامنه‌ای در سال 61، برای ثبت زندگی‌نامه‌ی امام خمینی (ره) است که در کنار دیگر خاطرات ایشان از امام خمینی، تنظیم شده است.
همچنین در این کتاب شاهد تصاویری از دوران مبارزه‌ی حضرت امام خمینی (ره) و گزارش‌های ساواک و شهربانی درباره‌ی فعالیت‌های مبارزاتی ایشان هستیم. همگی این تصویرها و گزارش‌ها از آرشیو مرکز اسناد انقلاب اسلامی انتخاب شده است.

*عبد صالح خدا، برش‌هایی از زندگی و سیره‌ مبارزاتی امام خمینی در بیانات «آیت‌الله خامنه‌ای»، نویسنده: مرکز صهبا، ناشر: مؤسسه ایمان جهادی.

از ایرانصدا بشنوید

مرکز صهبا درباره‌ی نگارش این کتاب چنین نوشته است: گفت‌وگوهای حضرت آقا با ستاد برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام و مراکز اسناد، با این ترجیع‌بند که «ما یک زندگی‌نامه از امام لازم داریم»، برای ما همواره در حکم یک دستورالعمل و ابلاغیه بود. با عنایت خاص یکی از مراکز اسناد، جمع‌آوری اسناد در این حوزه قوام خوبی پیدا کرد و مسیر تدوین اثری از قائد عظیم‌الشأن انقلاب و معمار جمهوری اسلامی ایران پیمودنی شد.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

5

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا