display result search
منو
موج مرگ

موج مرگ

  • 6 قطعه
  • 115 دقیقه مدت کتاب
  • 6687 دریافت شده
داستان از جایی آغاز می شود که یان رایدر، عموی الکس، به طرز مشکوکی می‌میرد و زندگی این پسر چهارده ساله زیر و رو می‌شود....

تا جایی که در چند روز، از یک پسر بچه ی مدرسه ای به جاسوس سرویس امنیتی انگلستان تبدیل می‌شود؛ الکس راه فراری از آن ندارد و به ناچار در این موقعیت قرار می گیرد.
الکس به اجبار در سازمان جاسوسی MI6 استخدام می‌شود و ابزارهای سرّی و ویژه‌ای به او واگذار می‌کنند تا به اولین مأموریت خود برود؛ اما در زمان مأموریت به خاطر اشتباه‌های او، اتفاق‌های بسیاری می‌افتد که او را تا پای مرگ پیش می برد....
***
آنتونی هوروویتس (به انگلیسی: Anthony Horowitz) (زاده 5 آوریل 1956) نویسنده‌ی انگلیسی ادبیات جنایی و کارآگاهی و گونه‌ی وحشت و تخیلی است.
او بیشتر برای نوجوانان رمان نوشته است. در سال 2000، هوروویتس نوشتن مجموعه‌ی موفق یازده جلدی «الکس رایدر» یا مأمور «دوصفر هیچ» را آغاز کرد که درباره‌ی نوجوانی 14 ساله است که برای سازمان جاسوسی MI6 کار می‌کند.
این مجموعه را می‌توان موفق‌ترین مجموعه آنتونی هوروویتس دانست که جایزه‌های معتبر بسیاری دریافت کرده است. (سال 2017)
تاکنون بیش از 600 میلیون نسخه از این کتاب به فروش رسیده است. همچنین از روی آن، فیلمی جذاب و مهیج به نام «طوفان شکن» در هالیوود ساخته شده است. این کتاب در اروپا و آمریکا مانند هری پاتر پرطرفدار است.

*الکس رایدر(Alex Rider) یک سری از رمان های جاسوسی توسط آنتونی هارویتز در مورد یک جاسوسی 14-15 ساله به نام الکس رایدر است. این مجموعه شامل یازده رمان، و همچنین پنج رمان گرافیک، سه داستان کوتاه و یک کتاب مکمل است. اولین رمان Stormbreaker در سال 2000 در انگلستان منتشر شد.

از ایرانصدا بشنوید

تا به حال برای شما پیش آمده که در موقعیت پیش‌بینی نشده‌ای گیر بیفتید که راه نجاتی نداشته باشید؟ الکس رایدر در کتاب «موج مرگ» گرفتار مخمصه‌ای شده است که تا پایان داستان شما را با خود همراه می کند. اگر به داستان‌های جاسوسی علاقه‌مندید، این کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

کتاب گویا