display result search
منو
آپارتمان پلاک 13

آپارتمان پلاک 13

  • 8 قطعه
  • 135 دقیقه مدت کتاب
  • 1603 دریافت شده
نویسنده: علی جولایی
کارگردان: محمد عمرانی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
گلاب و آقاجانش، هرمز، در یک آپارتمان زندگی می کنند. هرمز خود را مسئول ساختمان می داند و از فضولی، در کار همه ساکنان ساختمان سرک می کشد و این آغاز کشمکش ها و داستان هایی است که همه ساکنان را درگیر می کند...

گلاب و آقاجانش (هرمز) در یک آپارتمان زندگی می کنند. هرمز خود را مسئول ساختمان می داند و از سر فضولی، در کار همه ساکنان ساختمان سرک می کشد. یکی از ساکنان به نام سعادتی بر سر تعیین سرایدار ساختمان و ساکن شدن آنها در زیرزمین با هرمز اختلاف نظر و مشاجره دارد. خسرو، ساکن یکی دیگر از آپارتمان هاست که منزلش رو به روی واحد گلاب و هرمز است. او از سرک کشیدن های هرمز در زندگی اش به ستوه آمده است.
هرمز یک خانواده افغان را برای سرایداری انتخاب کرده و آنها را در زیرزمین ساختمان ساکن می کند. کامل و شیرین اهل کابل هستند و به عنوان سرایدار کار خود را آغاز می کنند.
مهشید، یکی دیگر از ساکنین ساختمان است که برادرش بعد از سه سال، از خارج برگشته و صدای موسیقی او مزاحم آقای سعادتی است. سولماز، همسر سعادتی، هم از او می خواهد که به خاطر عذرخواهی مهشید خانم از بابت صدای ساز برادرش، تا برگشت او صبر و تحمل کند. ولی سرانجام سعادتی با حمید، همسر مهشید، درگیر می‌شود و کار به دعوا و شکایت می کشد...

از ایرانصدا بشنوید

همانطور که از نام کتاب بر می آید، قرار است این کتاب گویا روایت روزمرگی ها و اتفاقات ریز و درشت زندگی آدم های این مجموعه آپارتمانی باشد که در آن افراد مختلف با سلیقه ها و اعتقادات متفاوت در کنار یکدیگر می زیند. از شما دعوت می کنیم تا شنونده حکایت دوستی ها، دشمنی ها و ماجراهای شنیدنی این نمایش رادیویی باشید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

3

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا