display result search
منو
سه ساعت با پرواز 747

سه ساعت با پرواز 747

  • 8 قطعه
  • 120 دقیقه مدت کتاب
  • 3969 دریافت شده
نویسنده: علیرضا مجیدی
کارگردان: ژاله علو
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
خلبان همتی تصمیم می گیرد برای آخرین پرواز و بازنشستگی، با هواپیمای 747 پرواز کند و بعد برای ادامه تحصیل پسرش به همراه همسر، برادر همسر و پسرش، به خارج از کشور مهاجرت کند.

اما، مدتی است که نامه های تهدیدآمیز و ایمیل های مشکوکی برای خلبان می رسد که موجب نگرانی او و خانواده اش می شود. در حین آخرین پرواز خلبان همتی به همراه کمک خلبان، به طور مشکوکی مسوم و بی‌هوش می شوند. موضوع برای حل و فصل به پلیس فرودگاه اطلاع داده می شود و سربازرس کمالی برای پیگیری ماجرا انتخاب می شود.
در میان مسافران هواپیما، یکی از نیروهای پلیس به نام آقای مرتضوی حضور دارد که سربازرس برای هدایت هواپیما او را به اتاق خلبان می‌ کشاند و موقعیت را تشریح می کند.
در ابتدا آقای مرتضوی دستپاچه می‌شود و نمی تواند موقعیت را مدیریت کند، اما کم کم کنترل خود را به دست می آورد. با کمک همسر خلبان همتی، سربازرس به یکی از تکنسین های فرودگاه که در گذشته خواستگار همسر خلبان همتی بوده، مشکوک می شود و از او بازجویی می کند، اما تکنسین هیچ نشانه ای برای انتقام گرفتن ندارد و با داشتن نوه، عروس و داماد، خوشبخت به نظر می رسد....

از ایرانصدا بشنوید

کتاب سه ساعت با پرواز 747، شما را با خود برای ساعاتی هر چند کوتاه، در مسیری رمزآلود همراه خواهد کرد؛ مسیری که در آن می توانید چندین پایان را در ذهنتان به تصویر بکشید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • .... ترین کتابی بود که گوش کردم
  • واقعاکه داستان کم محتوای بود.این بازرس کمالی واقعا درحدواندازه یه پلیسوبازرس نبود.چقدرآیکیوپایینی داشت.واقعاکه
  • چرا اینقدر از موضوع پرت میشدن؟؟ از توی خونه هنوز از همه باز پرسی نکرده همه جا میره و برمیگرده و تمام این رفت و آمدها هم زیر ۳ ساعت؟؟؟؟؟؟

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا