display result search
منو
سیاستمدار کوچک

سیاستمدار کوچک

  • 9 قطعه
  • 183 دقیقه مدت کتاب
  • 1837 دریافت شده
نویسنده: سینکلر لوئیس
کارگردان: محمد عمرانی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
جرج بابیت که در خانواده کارگری بزرگ شده و زندگی نسبتاً مرفهی دارد، با یک سخنرانی مؤثر، به ناچار در برابر حزب کارگر قرار می گیرد.

جرج بابیت، دلال میانسال معاملات املاک است. او توانسته است با سرمایه اندکش زندگی متوسطی را برای همسر و دو فرزندش فراهم کند. خانواده او از این که می توانند شبیه خانواده های مرفه زندگی کنند راضی اند.
جرج با کمک همکارانش در معاملات املاک، با کلک و چرب زبانی، سودهای هنگفتی کسب می کند؛ اما بیشتر این پول ها صرف مهمانی هایی می شود که خانواده ی جرج برای آشنایی با افراد متشخص ترتیب می دهند.
بابیت که سال ها در جریان زندگی خصوصی دوستش، پل، قرار دارد، برای این که دوستش کمی از غرغرهای همسر بی منطقش خلاص شود، تصمیم به سفر دونفره می گیرد، اما سفر این دو به خاطر سخنرانی بابیت در مجمع دلالان املاک به هم می خورد.
او بعد از موفقیت در این سخنرانی، به عنوان سخنرانِ جذب سرمایه دار دربرابر حزب کارگر، انتخاب می شود. بابیت که خود از قشری کارگر بوده است، مجبور می شود پس از درخشش در مجمع دلالان، علیه حزب کارگر عمل کند؛ حتی مجبورش می کنند که با دوستان سابق خود قطع رابطه کند...

از ایرانصدا بشنوید

وارد شدن به بازیهایی در زندگی ، گاهی بدون بازگشت است و تغییراتی را رقم می زند که تبعات زیادی را به دنبال می آورد. "سیاست" در این کتاب یکی از این راههاست که شخصیت اول داستان را با مشکلات و حوادث گوناگونی مواجه کرده و او را مجبور می کند در جایگاه انتخاب قرار بگیرد

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

کتاب گویا