منو
بازی پنهان

بازی پنهان

  • 7 قطعه
  • 137 دقیقه مدت کتاب
  • 2531 دریافت شده
نویسنده: زهرا دلیری
کارگردان: ژاله علو
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
هیلدا و دوستانش برای بازی در فیلم کارگردان مشهوری به نام «آدرین» دعوت می‌شوند؛ اما مِل از اینکه توجهی به او نشده و دعوت به کار نمی‌شود، به هیلدا حسادت می‌کند. هیلدا قول می‌دهد که مِل را به‌عنوان مدیربرنامه‌ همراه خود نگه دارد.

با تقاضای ازدواج آدرین از هیلدا، بین هیلدا و نامزدش (پیتر) اختلاف می‌افتد و همین مسئله باعث تردید هیلدا در انتخاب پیتر به‌عنوان همسر آینده‌اش می‌شود.
مِل که هیلدا را دختری ازخودراضی و مغرور می‌داند، از اینکه او تا این حد مورد توجه قرار می‌گیرد، ناراحت است؛ به همین خاطر دچار نفرت و حسادت می‌شود و سعی می‌کند هیلدا را از سر راه خود بردارد، چرا که او را مانع پیشرفت خود می داند.
مل که نقشه‌ی قتل هیلدا را در سر دارد، دوبار او را تا مرز مرگ پیش می‌برد. اولیور به نقشه مِل پی می‌برد و با او جروبحث می‌کند. کشمکش لفظی آنها درنهایت منجر به تیراندازی از طرف مل می‌شود و اولیور در اثر این شلیک به حالت اغما می رود.
در این میان پیتر، نامزد هیلدا، مشکلات خودش را با او حل می‌کند و هیلدا با ردکردن پیشنهاد ازدواج آدرین، باعث به‌هم‌خوردن قرارداد بازی‌اش در فیلم آدرین می‌شود.
از طرف‌دیگر سروان میلر که پیگیر پرونده‌ی اولیور شده، پیتر و هیلدا و مل را برای بازجویی به اداره ی پلیس می‌برد....

از ایرانصدا بشنوید

نفرت، روی دیگر عشق است؛ هنگامی که روی دیگر عشق، رخ نماید، باید از آن بسیار ترسید... بازی پنهان، ماجرای زنی است که عشق و نفرت را با هم تجربه می کند و دست به کارهای خطرناکی می زند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • اجرای فوق العاده...داستان متوسط......اما ارزش شنیدن داشت
  • سلام، واقعا خسته نباشید برنامه تون خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیباست فقط لطفا جواب معما های جانی دالر رو توی یک برنامه بگید وکتاب های اگاتا کریستی رو بیشتر بصورت نمایشنامه پخش کنید البته کتاب هایی که هنوز توی برنامه تون پخش نکردید. باز هم از همه دست اندرکاران این برنامه زیبا تشکر و قدردانی میکنم
  • واقعا فوق العاده است کتاب گویامخصوصآنمایشی زیباترین لحظات رو برام رقم می زنه از همه تون سپاسگزارم وخسته نباشید به تک تک شما خوبان

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا