display result search
منو
ملاقات با جو بلک

ملاقات با جو بلک

  • 6 قطعه
  • 139 دقیقه مدت کتاب
  • 1800 دریافت شده
نویسنده: Ron Osborn
کارگردان: اکبر زنجان پور
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
بیل مدتی است که صدای ترسناکی می شنود. این صدا پس از مرگ نامزد دخترش، در قالب او درمی آید و با بیل پریش همراه می شود.

بیل پریش، تاجر قدرتمند و محترم، به همراه دو دختر و دامادش در یکی از خانه های بزرگ منهتن زندگی می کند. او صاحب امپراتوری بزرگ رسانه ای در نیویورک است و به تشویق و تحریک مشاور جوانش، درو، که البته قصد ازدواج با دختر کوچکش را هم دارد، در حال بررسی پیشنهاد ادغام شرکت پریش با یکی دیگر از رقیبان رسانه ای است.
ازسویی دیگر، در حالی که خانواده پریش در حال تدارک جشن تولد 65 سالگی بیل پریش اند، صدایی عجیب و ترس آور به سراغ بیل پریش می آید و هم‌زمان با شنیدن صدا درد شدیدی در دست بیل احساس می شود. بیل نگران و وحشت زده است.
سرانجام این صدا، یک روز صدا در یک میهمانی خانوادگی به سراغ بیل می آید و ادعا می کند که پشت درِ خانه ایستاده و مستخدم خانه نیز صدا را تائید می کند. درنهایت صدا و بیل به یه تفاهمی می رسند و قرار می شود تا فعلا بدون دردسر در کنار هم باشند.
*«دیدار با جو سیاه» یک فیلم فانتزی عاشقانه آمریکایی است که توسط مارتین برست تهیه شده و بازیگرانی همچون براد پیت، آنتونی هاپکینز و کلر فرنانی بازی کرده است. فیلمنامه بو گلدمن، کوین ود، رون اسبورن و جف رینو بر اساس فیلم Death Take a Holiday در سال 1934 است.

از ایرانصدا بشنوید

روبرو شدن با مرگ و مهلت داشتن در آخرین روزهای زندگی شاید سعادتی باشد که نصیب هر کسی نشود اما فرشته مرگ در کالبد مردی جوان بر آقای پریش ظاهر شده و حتی عاشق دختر او نیز می شود. در اینجا داستان به سمتی پیش می رود که مرگ را با زندگی و عشق پیوند می دهد و این عشق قدرتمند حتی میتواند مرده ای را نیز برگرداند. شنیدن این داستان جذاب برای گروه سنی نوجوان توصیه نمی شود.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

تصاویر

کتاب گویا