display result search
منو
ملاقات با جو بلک

ملاقات با جو بلک

  • 6 قطعه
  • 139 دقیقه مدت کتاب
  • 4335 دریافت شده
نویسنده: ران اسبورن
کارگردان: اکبر زنجان پور
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
بیل مدتی است که صدای ترسناکی می شنود. این صدا پس از مرگ نامزد دخترش، در قالب او درمی آید و با بیل پریش همراه می شود.

بیل پریش، تاجر قدرتمند و محترم، به همراه دو دختر و دامادش در یکی از خانه های بزرگ منهتن زندگی می کند. او صاحب امپراتوری بزرگ رسانه ای در نیویورک است و به تشویق و تحریک مشاور جوانش، درو، که البته قصد ازدواج با دختر کوچکش را هم دارد، در حال بررسی پیشنهاد ادغام شرکت پریش با یکی دیگر از رقیبان رسانه ای است.
ازسویی دیگر، در حالی که خانواده پریش در حال تدارک جشن تولد 65 سالگی بیل پریش اند، صدایی عجیب و ترس آور به سراغ بیل پریش می آید و هم‌زمان با شنیدن صدا درد شدیدی در دست بیل احساس می شود. بیل نگران و وحشت زده است.
سرانجام این صدا، یک روز صدا در یک میهمانی خانوادگی به سراغ بیل می آید و ادعا می کند که پشت درِ خانه ایستاده و مستخدم خانه نیز صدا را تأیید می کند. درنهایت صدا و بیل به تفاهمی می رسند و قرار می شود تا فعلا بدون دردسر در کنار هم باشند.
*«دیدار با جو سیاه» یک فیلم فانتزی عاشقانه آمریکایی است که «مارتین برست» تهیه کرده است و بازیگرانی همچون براد پیت، آنتونی هاپکینز و کلر فرنانی در آن بازی کرده اند.
نام فیلم:
Meet Joe Black_1998

از ایرانصدا بشنوید

رویارویی با مرگ و مهلت داشتن در آخرین روزهای زندگی، سعادتی است که نصیب هرکسی نمی شود، اما فرشته مرگ در کالبد مردی جوان بر آقای پریش ظاهر شده و حتی عاشق دختر او نیز می شود. در اینجا داستان به سمتی پیش می رود که مرگ را با زندگی و عشق پیوند می دهد و این عشق قدرتمند حتی می تواند مرده ای را نیز زنده کند. شنیدن این داستان جذاب به نوجوانان پیشنهاد نمی شود.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • سلام خسته نباشید بخونید که فوق العاده اس دمتون گرم
  • یکی از معدود فیلم‌های آنتونی هاپکینز که من بیش از یک بار دیدم و باز از معدود فیلم‌های برد پیت که من دوست داشتم که اصلا اجرای رادیوییش رو نپسندیدم. آقای میرزایی بیش از حد پیر و شکسته نقششون رو گفته بودن و صداپیشه جو لهجه عجیبی به صداشون داده بودن تا شبیه لحن برد پیت بشهاما خنده دار و کمی اعصاب خرد کن شده بود.
  • عالی بود
  • حد وسط بود
  • تنها فیلم مورد علاقه من از برد پیت. نمایش رادیوییش هم خوب بود کاش استاد زنجانپور خودشون یکی از نقش‌های اصلی رو می گفتن

تصاویر

کتاب گویا