منو
در خانه خواهم بود

در خانه خواهم بود

  • 9 قطعه
  • 169 دقیقه مدت کتاب
  • 3888 دریافت شده
نویسنده: کارول هیگینز کلارک
کارگردان: مجید همزه
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
«لوک ریلی»، مالک مؤسسه کفن‌ودفن ریلی، هنگامی از عیادت همسرش برمی‌گشت، همراه با راننده‌اش (رزیتا) توسط دو نفر ربوده شدند.

ربایندگان «پیت» و «سی بی گودلو» هستند که ظاهراً هرکدام با انگیزه شخصی خود این نقشه را عملی کرده‌اند. ازطرفی نورا ریلی، نویسنده مشهور داستان‌های پلیسی، به علت شکستگی پاهایش در بیمارستان بستری است. او و دخترش، بی خبر از آنچه بر سر لوک و رزیتا رفته، تلاش دارند با مسئله ی بیماری نورا کنار بیایند.
ربایندگان در تماسی که با دختر لوک دارند از او می‌خواهند برای آزادی پدرش مبلغ یک میلیون دلار تهیه کند و در ساعت شش عصر روز بعد به آنها تحویل بدهد. آنها تأکید دارند که پلیس نباید از این ماجرا باخبر شود، اما «فِرِد تورز»، همسایه رزیتا، که مسئولیت نگهداری فرزندان رزیتا را تا بازگشت او برعهده گرفته، بعد از تماس تلفنی با دختر لوک درباره این موضوع تردید می‌کند.
او از همکار خود، سروان «جک نورتون» می‌خواهد تا برای یافتن رزیتا اقدام کند، و به این ترتیب برخلاف میل ریگان، پلیس وارد این ماجرا می‌شود....

از ایرانصدا بشنوید

این رمان تحسین برانگیز اولین تجربه ی همکاری مادر (مری هیگینز کلارک) و دختر(کارول هیگینز کلارک) است که داستانی سرگرم کننده و هیجان انگیز را برای مخاطب خلق می کند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

کتاب گویا