منو
محله چینی‌ها

محله چینی‌ها

  • 6 قطعه
  • 134 دقیقه مدت کتاب
  • 5766 دریافت شده
نویسنده: رابرت تاون
کارگردان: رضا عمرانی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
زنی که ادعا می‌کند همسرش در حال خیانت به اوست، یک کارآگاه خصوصی در لس آنجلس را استخدام می‌کند. بعد از علنی شدن این رسوایی اخلاقی، مشخص می‌شود همسر او هرگز به کارآگاه مراجعه نکرده است. با قتل مرد، ماجرا پیچیده‌تر می‌شود....

جیک گیتس، کارآگاه خصوصی لس آنجلسی، متخصص در امور افشای خیانت‌های زناشویی، به استخدام خانم مولوری در می‌آید تا پرده از راز خیانت شوهرش بردارد.
آقای مولوری، سرمهندس شرکت آب و برق لس آنجلس، درگیر پروژه‌ای درباره ی سدسازی و آب‌رسانی در زمان قحطی است. گیتس او را تعقیب می‌کند و به زودی چند عکس رسواکننده که از او گرفته شده و نشانه خیانتش بود، به طور اتفاقی در یکی دو روزنامه‌ی محلی چاپ می‌شود؛ اما خیلی زود خانم مولوری واقعی به این عمل کارآگاه اعتراض می‌کند و مشخص می‌شود همگی قربانی ماجرای رازآلودی شده‌اند که هدف اصلی آن بی‌آبرو کردن آقای مولوری بوده است.
جیک گیتس تصمیم می‌گیرد زن مرموزی که او را ابتدای ماجرا استخدام کرده بود، پیدا کند؛ اما با کشته شدن آقای مولوری داستان شکل دیگری به خود می‌گیرد و....

*محله چینی‌ها یک فیلم آمریکایی معمایی و پلیسی،به کارگردانی رومن پولانسکی و نوشته رابرت تاونی است که جک نیکلسون و فی داناوی در آن ایفای نقش کرده‌اند.

از ایرانصدا بشنوید

جستجوی مو شکافانه کاراگاهی سمج که به دنبال ردیابی یک پرونده، وارد ماجراهایی پیچیده می شود و سرنخی از قتلی که رخ داده را به دست می آورد. این اثر با روایت پلیسی و رازگشایی معماهای مطرح در آن، ، خواننده را به خود جلب کرده و گام به گام پیش می برد. شنیدن این ماجرای جنایی پر فراز و نشیب توصیه می شود.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

کتاب گویا