display result search
منو
عمارت معصوم

عمارت معصوم

  • 9 قطعه
  • 119 دقیقه مدت کتاب
  • 2788 دریافت شده
نویسنده: پی.دی.جیمز
راوی: بهروز رضوی
قالب: روایی
دسته‌بندی: رمان و داستان
زن جوانی به نام «مندی» منشی موفق یک شرکت است. این شرکت تایپیست‌های خود را برای ارائه‌ی خدمات به دفاتر مختلف می‌فرستد ...

و حالا یک انتشاراتی خیلی قدیمی، درخواست کرده یک تایپیست حرفه‌ای برای آنها فرستاده شود. مندی، بلندپروازی‌ها و آرزوهای بی شماری در سر داشت و دوست داشت شرایط کاریش را پیشرفت دهد، اما او در برخورد با کار جدیدش در اولین روز کاری خود، در اتاقی همراه خانم رئیس، به جنازه‌ی یکی از کارمندان نشر برمی‌خورند؛ کارمندی که برای خودکشی دفتر کاری خود را انتخاب کرده است...

*«پی دی جیمز» سوم اوت 1920 در آکسفورد به دنیا آمد و در 16 سالگی مدرسه را ترک کرد. او سپس به مدت 30 سال در اداره بیمه خدمات درمانی دولت کار کرد و پس از مرگ همسرش در دایره جنایی پلیس مشغول به فعالیت شد. جیمز از تجربیات کاری‌اش در نوشتن رمان‌هایش بهره برد و اولین رمان پلیسی خود را با عنوان «چهره پنهان» در سال 1962، یعنی زمانی که 42 ساله بود، منتشر کرد. این کتاب با استقبال خوانندگان انگلیسی مواجه شد، اما درواقع پس از انتشار «خون بی‌گناه»، هشتمین رمان این نویسنده، در سال 1980 بود که به شهرتی جهانی رسید.
این نویسنده همچنین جوایز ادبی متعددی را در کشورهای مختلف از آن خود کرد؛ در سال 1983 از سوی ملکه بریتانیا تقدیر شد و در سال 1991 عنوان «بارون» به او اعطا شد. کتاب‌های پی دی جیمز به زبان‌های مختلف ترجمه و براساس آنها نیز مجموعه‌های تلویزیونی ساخته شده است.

از ایرانصدا بشنوید

کتاب «عمارت معصوم» با روایتی ساده ماجرای جنایی را پیش می برد و نثر شیوایی دارد و خواننده را با خود همراه می سازد. از این رو به علاقمندان داستان های جنایی پیشنهاد می شود.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • سلام، فايل فصل اول اشتباه آپلود شده، لطفا اصلاح بفرماييد. با تشکر
    سلام و احترام بی نهایت ممنون از تذکرتان با عرض پوزش از شما و همه ی شنوندگان، صوت اصلاح شد.
  • سلام، فایل فصل اول اشتباه آپلود شده، لطفا اصلاح بفرمایید. با تشکر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا