منو
فتح قله‌های بزرگ کسب و کار

فتح قله‌های بزرگ کسب و کار

  • 5 قطعه
  • 128 دقیقه مدت کتاب
  • 268 دریافت شده
از نام این کتابِ گویا مشخص است که کتاب درباره‌ی موفق شدن در تجارت و تحول در عرصه‌ی کارآفرینی است.

امروز، شاهد یک عصر شگفتی‌ساز و طلایی هستیم. در این عصر، فرصت‌های بی‌نظیری پیش روی انسان قرار دارد. در این عصر، زمینه‌‌های عالی برای قرار گرفتن انسان بر مرکب افتخار و درخشش مهیا شده است. به گفته‌ی جو جاتریسا: «امکان و فرصت خلق هرآنچه دلتان می‌خواهد، هیچ‌گاه بیشتر از عصر حاضر فراهم نبوده است.» هیچ‌گاه و در هیچ عصری این همه بستر شکوفایی اقتصادی و فناوری فوق‌العاده برای اوج گرفتن انسان در عرصه‌های مختلف زندگی فردی و اجتماعی، تجلی نیافته است. بزرگ‌ترین اشتباه این است که گمان کنیم در دنیای محدودی زندگی می کنیم و تنها تعداد معدودی از افراد خاص می‌توانند موفق، مرفه و خوش‌‌بخت زندگی کنند. فیلچر دال می گوید: «دنیای ما دنیای امکانات خیره کننده است.»
این کتاب ویژه‌‌ی افرادی است که فکر می‌کنند که ایجاد دگرگونی و پیشرفت در کسب‌‌وکارشان امری محال و نشدنی است و این امر نیاز به داشتن سرمایه‌های کلان، امکانات و پشتوانه‌های بسیار دارد. اگر به این نگرش باور دارید، شدیداً در اشتباه هستید.
کتاب از دو بخش تشکیل شده است: بخش اول درباره‌ی مباحث آمادگی روانی و لزوم تقویت توانمندسازی شخصیتی و ذهنی افراد برای ایجاد تحول در عرصه‌ی کسب‌وکار و کارآفرینی است. پیام مهم این بخش، این است که هیچ‌گاه نباید از توانمندی‌های خودتان برای ایجاد تحول و تغییر در عرصه‌ی کسب‌وکار غافل باشید و آن‌ها را دست کم بگیرید. شما استعدادهای فوق‌العاده‌ای دارید که می‌توانید با کمک آنها برای خودتان یک فعالیت بزرگ اقتصادی بسازید که از رسیدن به چنین موقعیتی به خودتان افتخار کنید.
بخش دوم این کتاب به سرگذشت غول‌های بزرگ اقتصادی و کارآفرینان بزرگ جهان اختصاص دارد. این کتاب به رمزگشایی و شیوه‌ی پیشرفت و سازمان‌‌دهی کسب‌‌وکار کارآفرینان می‌پردازد و از زبان آن‌ها به خصوصیات یک کارآفرین موفق اشاره می‌کند.
این کتاب فقط برای کسانی نیست که می‌خواهند در تجارت خود موفق شوند یا پول زیادی به‌دست آورند؛ بلکه این کتاب به شما کمک می‌کند تا در همه‌ی عرصه‌های زندگی، شاهد نگرش‌های جدیدی برای کشف توانمندی‌های خودتان باشید.

از ایرانصدا بشنوید

این کتاب، خواننده را به سرزمین شگفت‌انگیز درون انسان می‌برد؛ مکانی که انسان با سیاحت آن می‌تواند به قدرت خلاقیت خود پی برده و با این توانایی، محیط بیرونی خود را به‌‌سوی کمال انسانیت تغییر دهد. امید است که این کتاب گویا شنونده را با سرزمین نهفته‌‌ی درون آدمی آشنا سازد و سبب گردد که او بتواند بر قله‌های بزرگ موفقیت قدم بگذارد.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • خوانش مان بسیار ضعیف بود بسیاری از کلمات غلط تلفظ نیست و در موارد زیاد جملات از لحاظ گرامری اشتباه خوانده میشد گویا ویراستار برای این کار وجود نداشته

تصاویر

کتاب گویا