display result search
منو
آب های متلاطم

آب های متلاطم

  • 8 قطعه
  • 130 دقیقه مدت کتاب
  • 2380 دریافت شده
نویسنده: فریدون مجلسی
کارگردان: صادق بهرامی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: عاشقانه
کنت از سفر دریایی (پس از جنگ) برمی گردد؛ در راه بازگشت کشتی آنها دچار طوفان می شود و او به دریا می افتد. تنها کسی که برای نجات او خود را به دریا پرتاب می کند، برناردو است؛ مردی که هیچ کس از گذشته اش خبر ندارد.

بر ناردو با نجات کنت مورون از دریا اعتماد او را جلب می‌کند و کنت او را به بالاترین مقام ارتقاء می دهد. این کار باعث حسادت نزدیکان کنت به برناردو می شود؛ آنها تاب این توجه و ارتقاء مقام او را نمی آورند و دست به توطئه می زنند که باعث می شود تا کنت به برناردو بدگمان شود.

از ایرانصدا بشنوید

سرنوشت سرداری است که از همه ی قهرمانان و سرداران قوی تر است . شخصیت اصلی داستان کنت این سخن را می گوید. شخصی که از فتح و ظفر بزرگی باز گشته است اما با این همه به جنگ سر نوشت می رود. *برخی از هنرمندان این کتاب در قیدحیات نیستند و امروز از آنها تنها صدایی مانده به یادگار. این گنجینه ی ارزشمند که در دهه ی 50 تهیه شده است بشنوید.**** شنیدن این کتاب گویا به علت مسائل اخلاقی برای رده سنی بزرگسالان پیشنهاد می شود.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • باید منصفانه نقد کرد خب نسبت به اون زمان و امکانات بوده بیشتر حالت روایی داشت ولی زنده باد هنرمندان قدیمی که اونا بودن که باعث پیشرفت کنونی شدن لطفا بیشتر از دهه ۵۰ بذارید ممنونم 🌹

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا