display result search
منو
اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند

اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند

  • 9 قطعه
  • 100 دقیقه مدت کتاب
  • 1640 دریافت شده
نویسنده: لوری مور
راوی: بهروز رضوی
قالب: روایی
دسته‌بندی: کتاب گویا
پسربچه کوچکی دچار بیماری سخت و دردناکی می‌شود و مادر او با دیدن لخته‌ای خون در پوشک بچه به بیماری‌اش پی می‌برد. پس از آن آزمایش‌های پزشکی و درمان‌ها آغاز می شود....

مادری در پوشک پسر یک ساله‌اش لخته‌ای خون می‌بیند. او را به بیمارستان می‌برد و بعد از انجام آزمایش‌ها متوجه می‌شود که تومور بدخیمی در کلیه‌ی چپ بچه وجود دارد. مادر که به شدت ناراحت شده، به گریه می‌افتد و به‌دلیل رفتارهای احتمالی نادرست خود با کودکش عذاب وجدان می‌گیرد، اما پزشک به او می گوید سیستم عصبی بچه‌ها کاملاً شکل نگرفته و از این رو به اندازه بزرگسالان رنج نمی‌کشند. عصر آن روز، وقتی شوهر به خانه برمی‌گردد و از ماجرا مطلع می‌شود، سعی می‌کند مسائل را منطقی‌تر بررسی کند و از زن که معلم و نویسنده است می‌خواهد درباره‌ی سرطان پسرشان داستان یا مقاله بنویسد تا از این طریق پولی به دست بیاورند. مادر مخالفت می‌کند ولی شوهر همچنان به اصرارش ادامه می دهد و ... .

پیشنهاد :
کتاب "اینجا همه آدم‌ها اینجوری‌اند" برنده جایزه ا. هنری است و نویسنده آن سبکی بسیار متفاوت را در بیان داستانی احساسی در پیش می‌گیرد که بسیار سرد و خشک است و از این بابت جالب و شنیدنی است.

از ایرانصدا بشنوید

کتاب "اینجا همه آدم ها اینجوری اند" برنده جایزه ا.هنری ست و نویسنده آن سبکی بسیار متفاوت را در بیان داستانی احساسی در پیش میگیرد که بسیار سرد و خشک است و از این بابت جالب و شنیدنی ست.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا