display result search
منو
مقصد نهایی

مقصد نهایی

  • 17 قطعه
  • 162 دقیقه مدت کتاب
  • 2960 دریافت شده
نویسنده: ویدا دانشمند
کارگردان: رضا عمرانی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
عمو حسین و همسرش انیس خانم در یکی از روستاهای مرزی زندگی کرده و صاحب قهوه خانه ای هستند. در روزهای نزدیک ماه رمضان در راهی با جوان نیمه جانی برخورد می کنند و به او پناه می دهند. جوان که حسام نام دارد ترسیده و هذیان می گوید و ..

عمو حسین پیرمرد قهوه خانه داری است که همراه با همسرش انیس در روستایی نزدیک مرز زندگی میکند. در ایام نزدیک ماه رمضان عمو حسین و همسرش در یک نیمه شب سرد زمستانی جوان نیمه جانی به نام حسام را در میان برفها پیدا می کنند . جوان که به شدت ترسیده است ، هذیان می گوید و می ترسد که به ماموران تحویلش دهند. عمو حسین و انیس خانوم به حسام پناه می دهند. در این میان ماموران نیروی انتظامی به دنبال یک قاچاقچی عتیقه می گردند و به سراغ اهالی روستا آمده و از انها پرس و جو می کنند. حسام که بتدریج حالش بهتر شده قصد ترک روستا را دارد اما عمو حسین و همسرش به او اجازه نمی دهند و ...


از ایرانصدا بشنوید

این کتاب، فضای روستایی ساده و زیبایی را به تصویر می کشد که در ایام ماه مبارک رمضان با ماجراهایی همراه است، داستان خواستگاری دو دلداده و ماجرای یک قاچاقچی عتیقه که فرار کرده است و رخدادهای جذابی که کشش فراوانی در پیگیری این داستان در شنونده ایجاد میکند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا