منو
همسران خوب

همسران خوب

  • 7 قطعه
  • 157 دقیقه مدت کتاب
  • 4972 دریافت شده
در این کتاب داستان زندگی چهار خواهر را می‌خوانیم. داستان با روایت مراسم ازدواج یکی از خواهران آغاز می‌شود. «همسران خوب» جلد دوم کتاب «زنان کوچک» است.

در «زنان کوچک» داستان چهار خواهر را می‌خوانیم که نویسنده، آن ‌را با الهام از خانواده‌ی خود نوشته است. مگی، جو، بتی و ایمی خواهران خانواده‌ی مارچ هستند که با مادر و مستخدم سیاه‌پوستشان در یک خانه‌ی قدیمی زندگی می‌کنند. پدر آنها به دور از خانواده و در جنگ است و آنها مجبور می‌شوند بدون پدر، خانه را ترک کنند. هرکدام از این دختران برای غلبه بر مشکلاتشان تلاش می‌کنند و در روزهای سخت، زندگی پر از عشق، امید، همبستگی و ایثار را تجربه می‌کنند؛ تجربه‌ای که باعث می‌شود خیلی زودتر بزرگ شوند و به بلوغ فکری برسند.
«همسران خوب» ادامه‌ی زنان کوچک است و شخصیت اصلی داستان، یکی از آن چهار خواهر است. دختری نوجوان به نام جو که از راه نویسندگی زندگی‌اش را می‌گذراند.

*کتاب:
(Good Wives(1869

از ایرانصدا بشنوید

کتاب «همسران خوب» جلد دوم «زنان کوچک» است. داستان زندگی چهار خواهر که در یک خانواده‌ی گرم و صمیمی بزرگ می‌شوند و هرکدام از آنها عشقی در زندگی­‌شان پدید آمده و ازدواج می‌­کنند. توصیف لطیف و شیرین نویسنده، فضای آکنده از محبت داستان و بررسی حالات روحی و روانی شخصیت­‌ها، داستان دل‌چسبی به‌وجود می‌آورد که شنیدنش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا