display result search
منو
زنی در ردای سپید

زنی در ردای سپید

  • 8 قطعه
  • 154 دقیقه مدت کتاب
  • 3828 دریافت شده
نویسنده: ویلیام ویلکی کالینز
کارگردان: مجید همزه
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
مرد جوانی که معلم سرخانه ی نقاشی است، به منزلی در ملک اربابی «لیمریچ» دعوت می شود. او در آنجا با دو خواهر ناتنی به نام‌های «لورا» و «ماری آن» آشنا می شود؛ اما در همین زمان زنی مرموز با لباسی سرتاپا سپید به آنجا آمده و ...

والتر هارتراید، معلم سرخانه ی نقاشی دو دختر جوان به نام‌های ماری آن و لورا است. او طی حادثه ای عجیب با زنی سپیدپوش آشنا می‌شود. بعدها وقتی جریان این ملاقات را با ماری آن در میان می گذارد، متوجه می شود که زن سپیدپوش «آن کتریک» نام دارد و سال‌ها پیش در منزل اربابی لیمریچ، یعنی خانه لورا و ماری آن، با مادر آنها زندگی می‌کرده است.
آن کتریک، یا همان زن سپیدپوش، نامه ای به لورا می نویسد و درباره ازدواج او با «سر پرسی وال بلاید» هشدار می دهد.
از طرف دیگر، والتر با پیگیری‌هایش متوجه می شود که آن کتریک توسط سر پرسی بلاید در بیمارستان روانی بستری شده و حالا از آسایشگاه گریخته است و ...

* «زنی در ردای سپید» پنجمین رمان منتشر شده «ویلکی کالینز» در سال 1859 است. این رمان از اولین رمان‌های رمزوراز و از بهترین‌ها در سبک «رمان های احساس» است.

از ایرانصدا بشنوید

ماجرای زنی در ردای سپید، سرشار از پیچیدگی و رمز و راز است؛ ذهن را به بازی می گیرد و فضاهای جالب و مرموزی دارد که تخیل را سرشار می کند؛ از این رو شنیدن آن توصیه می شود. خاطر نشان می کنم این کتاب برنده جایزه نوبل شده است.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • این کتاب عالی بود و دونسخه صدا در سایت موجود بود با گویندگان متفاوت ولی این نسخه بهتر بود

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا