display result search
منو
همهمه درون

همهمه درون

  • 9 قطعه
  • 182 دقیقه مدت کتاب
  • 6749 دریافت شده
نویسنده: هیلاری شپارد
کارگردان: محمد عمرانی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: عاشقانه
ونسا هنرپیشه مشهور برای تعطیلات نزد مادرش می آید. مادر متوجه بیماری مشکوک ونسا شده اما ونسا امتناع ورزیده و در نهایت دکتر فلمینگ ونسا را راضی می کند تا تن به جراحی دهد. اما رابطه ونسا، مادر و دکتر فلمینگ به مثلث عاشقانه ای منجر می شود.

همسر کریستین شانتری، او و دخترش را ترک کرده و قصد دارد با زن دیگری ازدواج کند. کریستین معلم است و تنها زندگی می کند. او با اتومبیل خود در حال حرکت بود که اتومبیل دچار نقص فنی شده و متوقف می شود. مردی برای حل مشکل کریستین از راه می رسد و تمام تلاشش را برای روشن کردن خودروی کریستین انجام می دهد. این مرد که لورنس فلمینگ نام دارد، جراح بسیار حاذقی است، چند بار دیگر هم به کریستین سر می زند. کریستین متوجه می شود که فلمینگ چیزهای زیادی را درباره او و دخترش ونسا که حالا هنرپیشه سرشناسی شده است، می داند.
ونسا در لندن زندگی می کند و تصمیم گرفته تا برای تعطیلات نزد مادرش بیاید. مادر متوجه بیماری ونسا می شود، اما ونسا زیر بار نمی رود. فلمینگ ونسا را راضی می کند تا تن به جراحی دهد و ونسا قبول می کند. فلمینگ به کریستین پیشنهاد می کند تا با ونسا به فرانسه نزد خواهرش بروند تا هم ونسا حالش بهتر شود و هم کریستین آب و هوایی تازه کند. اما در این سفر اتفاقات ناخوشایندی رخ می دهد که سبب نگرانی همه می شود ...

*متاسفانه از نویسنده و عنوان اصلی این داستان اطلاعی در دسترس نیست .
شما کاربر و شنونده ی عزیز در صورت هر گونه اطلاع در راستای تکمیل بیشتر مشخصات این داستان لطفا ذیل نظرات ،یافته ها و دانسته های خود را بنویسید.

از ایرانصدا بشنوید

کتاب گویای "همهمه درون" بازنمای چالش های روحی و عاطفی میان مادر و دختری است که در ارتباط با یکدیگر گرفتار یک مثلث عاشقانه شده اند. از آنجا که کمتر داستانی پیدا می شود که بتواند به خوبی تصویرگر رابطه بین مادران و دختران باشد، از نظر تحلیل روانشناسانه این اثر واجد ویژگی های بارزی است. از شما دعوت می کنیم این داستان را بشنوید و لذت ببرید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • بنظرم داستان بی محتوایی بود مخصوصا اخر داستان که همه چی الکی تموم شد
  • داستان قشنگیه به شنیدنش می ارزه هرچند که آخرش توجیه دکتر برای کاری که کرده منطقی بنظر نمیرسه اما شنیدنش رو پیشنهاد میدم. ( ر _قاین)

تصاویر

کتاب گویا