display result search
منو
آیینه ها

آیینه ها

  • 9 قطعه
  • 179 دقیقه مدت کتاب
  • 1186 دریافت شده
نویسنده: سعید تشکری
کارگردان: مجید همزه
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
استودیوی کوچک موسیقی جهان کوشا و همسرش صفورا صارمی که با تلاش دوست های آن ها حبیب و همدم و امیر در حال کار بود. به دلیل تک روی و زیادخواهی جهان دچار رکود و آرام آرام در حال تعطیلی است.

صفورا صارمی که اهل بم و نویسنده است، از سرمایه پدر و مادرش این استودیو را به راه انداخته است صفورا که از بیماری آسم کهنه رنج می برد سعی دارد همسرش جهان کوشا را به زندگی عاشقانه پیوند دهد. صفورا و جهان به همراه دوستانش به شمال می روند تا جهان یک آثار هنری جدیدی را خلق کند اما بیماری صفورا همچنان مانع جهان است. جهان به تهران بر می گردد و در خلوت صفورا در بیمارستان بستری می شود. صفورا آرام آرام همسرش جهان را می شناسد همدم دوست نقاش او به صفورا کمک می کند در نگارش کتاب جدیدش اما حبیب شاعر و امیر نوازنده نمی توانند کوشا را به خود بیاورند جهان کوشا همسرش صفورا را فراموش کرده است. صفورا بیماری آسم دارد، سرفه هایش تمامی ندارد زلزله بم جان پدر و مادر صفورا را می گیرد. صفورا مردانه قصد دارد مدیریت استودیو را در دست بگیرد ناشری به سراغش می آید و می خواهد رمانی در مورد زلزله بم و ارگ کهن بنویسد.

از ایرانصدا بشنوید

شهر آباد و خرم و با مردمانی زنده دل و مهربان و‌میهمان نواز.مردمی که در شادی همدیگر شاد و عزای یکدیگر عزادار،اینجا بم است،شهری که مردمانش باصفا و صمیمیت در کنار همدیگر زندگی میکنند،اما ناگهان صفحه بر می گردد،تقدیر جور دیگری رقم میخورد. پیشنهاد می کنیم این داستان که نگاهی هرچند کوچک به زلزله بم دارد و در کنارش قصه های دیگر شکل گرفته است را بشنوید

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • نه ما تو ایران زندگی خوشی داریم بعد کلی خستگی و نا امیدی میایم یه داستان گوش بدیم این داستان هم کلا از زندگی سیرت میکنه ...
  • بسیار خوبه که تاریخ غنی ایران و تو ذهن ما زنده کنید حتی با گذاشتن یه عکس وحتی نام بم. مرکز تمدن بشریت بم.البته به روایاتی..وداستان عالی وخسته نباشید..وخواهش میکنم بیشتر تاریخ وفرهنگ ایران رو مد نظر داشته باشید..
  • چه جالب...اسم دوست من صفورا صارمیه

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا