منو
شروع دوباره

شروع دوباره

  • 7 قطعه
  • 156 دقیقه مدت کتاب
  • 3014 دریافت شده
پسری دراثر حادثه‌ دچار فراموشی شده است. او با گوش کردن به داستان زندگی‌اش از زبان دیگران، قصد دارد گذشته‌اش را به یاد آورد.

«چیس» 13 ساله، پس از سقوطی خطرناک، حافظه‌اش را از دست می‌دهد. او از رفتار همکلاس‌هایش متوجه می‌شود که در گذشته، رفتار درستی نداشته و همه‌ی بچه‌ها از او متنفرند.
این کتاب نامزد جایزه‌ی کتاب کارولینای جنوبی سال 2020، نامزد جایزه‌ی انتخاب خوانندگان جوان مانیتوبا سال 2019 و نامزد جایزه‌ی کتاب خوانندگان جوان Rebecca Caudill سال 2020 شد.

*گوردون کورمن، نویسنده‌ی «کانادایی-آمریکایی» نامی آشنا در دنیای کتاب‌های کودک و نوجوان است. او که اولین کتاب خود را در 12 سالگی نوشت، تا امروز بیش از 80 داستان تخیلی برای کودکان در کارنامه‌ی نویسندگی‌اش دارد.

*کتاب:
Restart (2017)

از ایرانصدا بشنوید

«شروع دوباره»، داستان جذاب پسری‌ست که گذشته‌ی ناخوشایندی دارد و می‌خواهد بفهمد چطور می‌تواند از اول شروع کند. این داستان از فرصت‌های دوباره‌ای صحبت می‌کند که برای جبران برایمان پیش می‌آید و در نهایت یادآوری می‌کند این ما هستیم که انتخاب می‌کنیم چه کسی باشیم. علاوه بر این، از مفاهیم اصلی این کتاب می‌توان به رفتار نامناسب نوجوانان‌ به ویژه قلدری، اشاره کرد.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا