منو
مسی نیمار رونالدو

مسی نیمار رونالدو

  • 12 قطعه
  • 253 دقیقه مدت کتاب
  • 5247 دریافت شده
نویسنده: لوکا کایولی
راوی: حافظ کاظم زاده
قالب: روایی
دسته‌بندی: شخصیت‌ها
لیونل مسی، نیمار جویور و کریستیانو رونالدو، هریک، از آغازی محقرانه در آرژانتین، برزیل و پرتغال رشد کردند و به فهرست جذاب‌ترین استعدادهای فوتبالی جهان رسیدند.

حالا لوکا کایولی، خبرنگار ورزشی ایتالیایی و نویسنده‌ی زندگی‌نامه‌های این سه تن، می‌پرسد: «کدام یک از بقیه برتر است؟» او با مقایسه‌ی سبک‌های متفاوت بازیشان، رکوردها و جایزه‌هایشان، هرآنچه را برای قضاوت درباره‌ی برتری آنها نیاز دارید، در اختیارتان می‌گذارد.
کایولی با بیان نگاه‌ها و تفسیرهای اختصاصی دوستان، خانواده و هم تیمی‌های آنها و نیز گفت‌وگو با مربیان -فلیپ اسکولاری و ویسنته دل بوسکه- نگاه ما را به عناصری معوطف می‌دارد که می‌توانند ورزشکاری را در دنیای امروز نه تنها موفق، بلکه واقعا عالی بار بیاورند.
*درباره‌ی نویسنده:
لوکا کایولی در سال 1958 در میلان متولد شد، اما از سال 2001 در مادرید زندگی می‌کند. او یک روزنامه نگار متخصص ورزشی است که در چندسال گذشته از نزدیک حوادث اصلی بین‌المللی را دنبال کرده و در روزنامه‌های ایتالیایی مشهور و بزرگی فعالیت داشته است. وی سردبیر ورزش در «یورونیوز تی وی» بود و با رسانه‌های دیگری همچون RAI در ایتالیا و گرانادا تی وی در انگلیس نیز همکاری داشته است.

از ایرانصدا بشنوید

دنیای فوتبال، دنیای عجیب و غریب و در عین حال شیرینی است. هر فرد علاقه‌مند به فوتبال برای خود دیدگاهی دارد و به‌طور کلی در این دنیا دیدگاه‌های متنوعی هست که به نوعی هیچ کدام نادرست نیستند. هر فرد علاقه‌مند به فوتبال، طرفدار فرد یا تیم خاصی است و همواره با طرفداران تیم رقیب درحال کل‌کل و بحث است. این مسائل از دنیای پر شروشور فوتبال جدا نیستند. شاید درطول این همه سال، یک فرد فوتبالی را نتوان پیدا کرد که سر این مسائل کل‌کل یا جدال نداشته باشد؛ چراکه این مسائل نیز جزوی از ذات دنیای فوتبال است. پیشنهاد می‌کنیم این کتاب را بشنوید که زندگی‌نامه سه فوتبالیست مشهور جهان را با زبانی دل‌نشین بیان می‌کند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا